Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play Booster nie włącza się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Play Booster nie włącza się (/Temat-Play-Booster-nie-wlacza-sie-35145)

Strony: 1 2


Play Booster nie włącza się - UW.lockerz - 13-04-2011 18:26

siema..wczoraj wgrałem na lapka Windowsa 7 i nie mogę uruchomić Play Booster'a. Na laptopie posiadam IE9, instalowałem najnowszego flash playera lecz, gdy włączam PB to pojawia się:" Launching Play Booster" a niżej "Please wait..." po chwili to okienko znika i program się nie włącza. Czym to może być spowodowane ? Pozdro.


RE: Play Booster nie włącza się - mich4x - 19-04-2011 13:38

mam ten sam problem. o co chodzi?


RE: Play Booster nie włącza się - InTeR - 19-04-2011 13:42

(13-04-2011 18:26)UW.lockerz napisał(a):  siema..wczoraj wgrałem na lapka Windowsa 7 i nie mogę uruchomić Play Booster'a. Na laptopie posiadam IE9, instalowałem najnowszego flash playera lecz, gdy włączam PB to pojawia się:" Launching Play Booster" a niżej "Please wait..." po chwili to okienko znika i program się nie włącza. Czym to może być spowodowane ? Pozdro.

Spróbuj usunąć wszystkie pliki konfiguracyjne z folderu PB Smile
Ten folder do którego dawałeś ścieżkę


RE: Play Booster nie włącza się - mich4x - 19-04-2011 13:48

Nie rozumiem. W mailu miałem link z plikiem do ściągnięcia. Ściągałem wrzuciłem pustego folderu Playbooster, włączyłem program i nadal jest problem nie ma żadnych innych plików oprócz tego z linka.


RE: Play Booster nie włącza się - Tech - 19-04-2011 18:20

Też mam ten problem. Na początku wyskakiwało tylko okienko "loading Please wait", po aktualizacji net frameworka zaczęło wyskakiwać dodatkowo takie coś:

[Obrazek: 2eaq6wo.png]

Ale program dalej nie odpala, nie wiem o co chodzi.


RE: Play Booster nie włącza się - mich4x - 19-04-2011 19:58

Tech jeżeli masz Pc Name z jakimś polskim znakiem to prawdopodobnie nie zatwierdził ten system ich tego. Mam ten sam problem. Jakis koleś gg:3072675 wszedł na mi team viever i powiedział ze własnie pare osob juz tak mialo i napisze administracji i autorowi o tym i powinienem niedługo mieć aktywna licencje.


RE: Play Booster nie włącza się - Tech - 19-04-2011 20:15

Tak, rzeczywiście mam PC Name z polskim znakiem. Zmienienie na normalny znak to nie problem byle by mi potem dali nową licencję Tongue


RE: Play Booster nie włącza się - mich4x - 19-04-2011 20:30

Jeżeli coś poradzisz na to lub będziesz miał jakies informacje na ten temat lub zacznie ci działać to daj mi znać. Ja jak narazie nic nie kombinuje ze zmiana PcName. Mam nadzieje ze ten koleszka napisal do autora o tym problemie i jutro już będę miał aktywowany program.


RE: Play Booster nie włącza się - Tech - 19-04-2011 22:14

Zmieniłem pc name, na taki bez PL znaków, ale nic to nie dało.


RE: Play Booster nie włącza się - norek - 20-04-2011 14:14

A ja mam taki problem
[Obrazek: keywm0.png]
Wpisuje dane i loguje się bez końcaSad Aktualizowało się normalnie, ale po niej dalej tak samoSad