Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
refundacja z 25 lutego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: refundacja z 25 lutego (/Temat-refundacja-z-25-lutego-35111)

Strony: 1 2 3


RE: refundacja z 25 lutego - veyond - 14-04-2011 22:03

Ja tam nadal cierpliwie czekam na swoje prawie 200$. Masa ludzi czeka, więc pytanie na zasadzie głupie pytanie, głupia odpowiedź nie większego sensu. Nie ma możliwości by coś mogło nie dojść na PP o ile zostało wysłane, to zbyt poważna firma.
Chyba z styczniowymi refundacjami była podobna sytuacja, też pisała że zostały niby wysłane, a zaczęli wysyłać dopiero po jakimś czasie. Są bez kasy (co widać gołym okiem) i już.


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 15-04-2011 08:43

spoko...widac nie jestesmy jedyni...pozostaje tylko czekać Smile tylko po co mowią że to wysłali...na to samo by wyszło jakby napisali ze kasa niebawem trafi na paypala Smile
pozdro


RE: refundacja z 25 lutego - milosz998 - 15-04-2011 11:28

mam to samo co niektórzy.. Kathy napisała mi że dostałem kasę a nie dostałem... Napisałem jej że to pomyłka i wysłałem screena z historii konta PayPal

Podejrzewam że jest to spowodowane tym że wysyłają przypadkiem kasę dwa razy do niektóych lub niektórym po prostu za nic i teraz im brakuję lub myślą że poszła kaska do nas.


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 15-04-2011 14:29

(15-04-2011 11:28)milosz998 napisał(a):  mam to samo co niektórzy.. Kathy napisała mi że dostałem kasę a nie dostałem... Napisałem jej że to pomyłka i wysłałem screena z historii konta PayPal

Podejrzewam że jest to spowodowane tym że wysyłają przypadkiem kasę dwa razy do niektóych lub niektórym po prostu za nic i teraz im brakuję lub myślą że poszła kaska do nas.

ja zrobiłem to samo przed wczoraj i nie dostałem juz odpowiedzi Smile ale mozliwe ze jest jak piszesz bo niektorzy na forum u nas sie nawet chwalili ze dostali kaske za darmo 2x...i moze taka sytuacja byc ze komus wysłali 2x...a nam mysla ze wysłali a nie wyslali...ale oni wszystko maja napewno w bazie danych bo to jest firma i wszystko maja napewno zapisane...tylko problem w tym ze jest taka masa ludzi z całego swiata ktora pisze takie maile jak my...ze nie chce im sie tego sprawdzac a informacje maja ze kasa poszła...i pewnie stad ten problem
pozdro


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 15-04-2011 21:40

dostałem dzisiaj odpowiedź na mój poprzedni mail o ktorym wspomniałem wyżej...

"Hmmm.. I will ask the Team to double check on the deposit. Please double check with PayPal yourself, okay?


It may take a week or more to get an answer back to us from PayPal.


Best,
Kathy"


RE: refundacja z 25 lutego - omisiu - 15-04-2011 22:40

Cytat:Dear Lockerz Member:
We're writing about the 25 March Redemption. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.
Thank you!
The Lockerz Crew

To jest anulacja bo trochę dziwna?


RE: refundacja z 25 lutego - paskur - 15-04-2011 22:51

omisiu to standardowa anulacjia jak dla mnie


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 16-04-2011 09:27

(15-04-2011 22:40)omisiu napisał(a):  
Cytat:Dear Lockerz Member:
We're writing about the 25 March Redemption. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.
Thank you!
The Lockerz Crew

To jest anulacja bo trochę dziwna?

tak w skrócie napisali ci ze twoje zamowienie nie spełnia ich warunków wykupu i ze naruszyłes zasady i ze odejma ci punkty z konta jako kara i na koncu ci dziękują Smile


RE: refundacja z 25 lutego - omisiu - 16-04-2011 13:57

Wow aż decale mi anulowali...:/ Żałosne


RE: refundacja z 25 lutego - cinexik - 16-04-2011 14:55

może temat o lutym, ale ja wrzuce coś o marcu:
Congratulations! Your PTZ Place order for the 25 March Redemption has been approved! Check out more information below.
Big GrinBig Grin
szkoda, że nie pamiętam co wtedy wygrałem :/
ale kasa sie przyda Big Grin