Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
refundacja z 25 lutego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: refundacja z 25 lutego (/Temat-refundacja-z-25-lutego-35111)

Strony: 1 2 3


refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 13-04-2011 10:37

Cześć
ponownie kieruje to pytanie do wszystkich tych którzy zgarneli coś w pierwszym restoku od którego zaczęły się refundacje od lockerz, czy ktos juz dostał kase na paypala za nagrode z tego restocku???:>
jak zapewne wiecie wysyłali maila z potwierdzeniem na którego trzeba było odpowiedzieć w ciagu 48H pod wskazany adres, oczywiscie w adresie był błąd bo zamiast redemption było w adresie redemptions, ale to chyba kazdy zczaił i było tez o tym na forum, jesli ktoś cos w tym temacie wie albo dostał juz kase to niech sie wypowie Smile
pozdro


RE: refundacja z 25 lutego - Porządnyfacet - 13-04-2011 12:50

Ja nie miałem wtedy jeszcze konta ale na innym forum widziałem że już dostali nie którzy więc pewnie też dostaniesz nie długo a jak nie to pisz do lockerz.


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 14-04-2011 10:54

napisałem wczoraj do kathy, i dzisiaj dostałem odpowiedz ze 154$ zostały przelane na mój paypal...tylko ze ja nic nie dostałem :/ napisałem jej ze to jakas pomyłka i zeby to dokladnie sprawdzili i wysłałem jej historie konta paypal od poczatku roku jako dowód ze nic od nich nie dostałem, zobaczymy co teraz bedzie...
pozdro


RE: refundacja z 25 lutego - sociak55 - 14-04-2011 11:06

Ja dostałem wczoraj refunda 7.5$ za Deos'yTongue


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 14-04-2011 12:54

(14-04-2011 11:06)sociak55 napisał(a):  Ja dostałem wczoraj refunda 7.5$ za Deos'yTongue

to ja te deosy te silikony na słuchawki wygrałem w ostatnim resie i nawet jeszcze nie dostałem potwierdzenia...nie mam pojecia od czego to zalezne i czemu jedni dostaja szybciej a inni duzo później, a te 150$ mi wiszą za butki z 25 lutego...Sad mam nadzieje ze to dostane.. a ty za te deosy dostałes z resa z 25lutego?


RE: refundacja z 25 lutego - Tech - 14-04-2011 14:09

Mam dokładnie tak samo jak ty Sławek. Napisałem do Kathy i też mi odpisała, że środki zostały już przelane na moje konto... W ogóle to z tego roku dostałem tylko PP z restocku 20 (?) stycznia, a potem (mimo, że prawie cały czas coś wygrywałem) już nie. Dziwna sprawa, bo nagrody rzeczowe normalnie wysłali.

Może problem leży w skrzynce pocztowej na jakiej ma się konto lockerz? Jakiego masz meila Sławek?


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 14-04-2011 19:08

(14-04-2011 14:09)Tech napisał(a):  Mam dokładnie tak samo jak ty Sławek. Napisałem do Kathy i też mi odpisała, że środki zostały już przelane na moje konto... W ogóle to z tego roku dostałem tylko PP z restocku 20 (?) stycznia, a potem (mimo, że prawie cały czas coś wygrywałem) już nie. Dziwna sprawa, bo nagrody rzeczowe normalnie wysłali.

Może problem leży w skrzynce pocztowej na jakiej ma się konto lockerz? Jakiego masz meila Sławek?

Cześć
ja w tym roku jeszcze wogole zadnej nagrody nie dostałem...choc potwierdzenia otrzymałem(wiszą mi 2 nagrody i obie to refundy), pisałem do lockerz kilka razy i w paru mailach wysłali mi jakies ogolne zasady restockow i otrzymywania nagrod o ktorych dobrze wiem...zupelnie tak jakby nie chciało im sie odpisac czy sprawdzić...rzeczy typu stickery na telefon czy koszulka normalnie przyszły...tez tego nie czaje i widac mamy dokladnie idealną sytuacje, jesli chodzi o mail to mam taki jak na paypal od początku [email protected], nie ma polskich znaków bo pewnie o to ci chodziło ze w tym mogłby być błąd ale tutaj nie ma sie w czym pomylic i nawet Kathy mi napisała ze na ten mail zostały wysłane pieniądze na paypal, moge załączyć oryginalny tekst:

to jest mój mail napisany wczoraj wieczorem
"Hi
my name is Slawek, my email adress is [email protected] , I got confirmation of the prize but to date not received
acted in accordance with instructions, in the given address was a mistake becouse the real adres is [email protected] not redemptions@...
Gone are 2 months and I do not know what's going on, please help me in this problem, I would like to receive this award if I managed to get it
and it does not easily get something with such a large number of people

greetings
Slawek

odpowiedź dostałem w nocy
"Congrats!

I see that you were approved for this free prize, and $154 was deposited in your [email protected] account. Enjoy! ;-)


Best,
Kathy

to wsio...pozdro


RE: refundacja z 25 lutego - Tech - 14-04-2011 19:25

No mamy identycznie. Ostatnio zastanawiałem się czy po prostu Lockerz nie ma jakiegoś błędu, w wyniku którego PayPale mogą być niewysyłane na meile inne niż gmail. To, że masz meila w wp to potwierdza (ja mam w domenie @gtasite.pl), ale trzeba by było też popytać inne osoby, które dostały i nie dostały ostatnio PP gdzie mają meile.

Wiem, że to jest mało prawdopodobne, ale póki co (poza bałaganem i nieogarnianiem Lockerz) nic innego mi nie przychodzi do głowy.


RE: refundacja z 25 lutego - Sławek26 - 14-04-2011 21:16

z tym adresem email to by była dziwna akcja moim zdaniem, bo paypal mam od kilku lat, mam go powiązany z kontem bankowym i regularnie z niego korzystam kupujac np na ebay, kasa idzie w kazda strone i nie raz płaciłem za coś z USA i wszystko dochodziło bez problemu wiec dziwne by było zeby od nich z paypal do mnie na paypal nie doszło jak paypal jest amerykański, i jest to jak przelew z konta na konto np w mbanku Smile mysle ze predzej z tym ze lockerz dalej nie ogarnia i ma zaległosci a co chwile szykuje tylko nowe restocki i sobie dodaje roboty, juz miało byc tak szybko wszystko fajnie jak te refundacje weszły a dalej ta sama kaszana Sad trzeba do nich pisac i ich męczyc bo jak wysłali kase to maja potwierdzenie...a raczej nikt drugi na paypal nie ma identycznego adresu wiec moim skromnym zdaniem nie wyslali nam tej kasy....a znając życie pewnie kto inny zajmuje się przelewami a kto inny wpisuje informacje do ich archiwum, gość z archiwum spisał sie znakomicie bo informacje wpisał do bazy, a czy gosc od przelewów wysłał to juz inna bajka Smile


RE: refundacja z 25 lutego - Vesperus - 14-04-2011 22:02

ja mam na wp i zawsze dochodziły ale teraz mi wiszą kasę z 17,18 marzec + ostatni Shop Redemption. Nie otrzymałem żadnego potwierdzenia ani anulacji