Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - Europa zachodnia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - Europa zachodnia ! (/Temat-3-Regionalny-Restock-zapowiedziany-Europa-zachodnia-35100)

Strony: 1 2 3


3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - Europa zachodnia ! - paskur - 13-04-2011 06:44

[Obrazek: regional3.png]

Cytat:The next Regional Redemption is happening THIS WEEK! We are measuring visits to the site, so the more you login the better chance your have to redeem. Check all some great new videos with MEGA PTZ now in PLAY!
Kolejny Regionalny Restock odbędzie się w tym tygodniu!
Liczymy wejścia na stronę, tak więc im więcej razy będziesz się logował tym większa szansa dla ciebie na uzupełnienie.
Sprawdź teraz wszystkie świetne nowe filmy z ogromną ilością PTZ w PLAY !

Wpis z facebooka:
Cytat:Let's hear it, Eastside and Westside - Regional Redemption is coming! Eastern Europe + Africa, Western Europe, U.S. East Coast or U.S. West Coast? Somebody's gonna have to say it was a good day. Who will it be?
Pozostała Zachodnia Europa, Wschodnia z Afryką, dwie części Ameryki.

Jak na razie data i kraj z dostępem pozostaje nieznany, więc pozostaje nam rywalizować z innymi przez logowanie i czekać na więcej informacji Smile
Może to my będziemy szczęśliwcami ?



RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - Scoobyx - 13-04-2011 09:23

Oby dla nas był najwcześniej w sobote. Byle nie do piątku Smile My najlepiej jak bd. ostatni.


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - tomko111 - 13-04-2011 09:56

No to czekamy, znów pewnie zobaczę "sorry, you're not in this redemption". :O


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - Nayare - 13-04-2011 10:50

Ja tam bym wolal sie upewnic, ze ec i fab zmienili te linijki i nas nie oflaguja.


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - Mateusz5511 - 13-04-2011 11:02

skasowane


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - Tech - 13-04-2011 14:17

Ja to chyba i tak będę od teraz używał LRC tylko jako powiadamiacza..


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! POPRAWIONY - paskur - 13-04-2011 19:13

(13-04-2011 14:17)Tech napisał(a):  Ja to chyba i tak będę od teraz używał LRC tylko jako powiadamiacza..

ja tak mam od kilku restockow, nie ze wzgledu nawet na bany za lrc, ale odczuwalem ze poprostu przez niego strasznie mulilo ;]


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - artekn - 13-04-2011 19:15

Oby to był koniec ery LRC. Wreszcie "normalne" restocki!!!


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - Europa zachodnia ! - paskur - 14-04-2011 22:06

Właśnie pojawił się post na FB:
Cytat:We have a winner! This week's Regional Redemption goes to...WESTERN EUROPE! The Redemption will take place tomorrow, April 15, between 12 and 4 pm EDT. Congratulations and good luck!

Tak więc, nasi zachodni sąsiedzi się cieszą, a nam pozostaje czekac ;]


RE: 3 Regionalny Restock zapowiedziany ! - Europa zachodnia ! - palucheks - 14-04-2011 22:45

a czy ktoś może powiedzieć o której to jest na polski czas , mieszkam w UK i będę w nim uczestniczył .