Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kathy w sprawie nagrody (pp) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Kathy w sprawie nagrody (pp) (/Temat-Kathy-w-sprawie-nagrody-pp-35097)



Kathy w sprawie nagrody (pp) - cris2127 - 13-04-2011 06:28

Cytat:I think I see the problem. I see that you have a third party shipper's address registered in your Lockerz account settings. Please see our Terms of Use in regards to PayPal.

You must have your true name, home address entered into your Lockerz settings. if your Lockerz first name, last name, home address, and email do not match those registered with PayPal, the free prize may be forfeited and canceled.


Proszę o pezetłumaczenkie


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - paskur - 13-04-2011 06:51

Może ci słowo w słowo nie przetłumaczę, ale jeśli zależy na czasie to na oko:

"Myślę, ze wiem gdzie jest problem. Widzę, że masz trzy częściowy adres do wysyłki w ustawieniach. Proszę zobacz na regulamin dotyczący PayPala.

Musisz mieć prawdziwe imię ( naziwsko ), adres domowy w swoich ustawieniach. Jeżeli twoje lockerzowe dane nie pasują do zarejestrowanych na PP, darmowa nagroda może być stracona i anulowana."


co do komentarza, to głupoty gada, bo sam nie mam takich samych danych, a pp zawsze dochodził ;] - jak dla mnie wymówka


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - Yanke$ - 13-04-2011 07:22

Czyli wynika to z tego, czemu tak dużo PayPal jest anulowanych - może to być przez brak zgodności adresowych


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - cris2127 - 13-04-2011 11:20

to co jej odpisać?


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - xPietrek - 13-04-2011 11:29

"third party shipper's address" <-- chodzi tutaj o firmę pośredniczącą w wysyłce paczki, zapewne PE.


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - wodnik1990 - 13-04-2011 11:38

Dokładnie tak jak pisze xPietrek. Nie chodzi tu o 3 częsciowy adres, a o firmę do której chcesz wysłać pakę ponieważ lockerz nie uznaje pośredników. No i o to, że musisz mieć takie same dane adresowe na PayPalu jak i na lockerzWink


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - Porządnyfacet - 13-04-2011 12:21

Powiedzmy sobie szczerze że mało kto ma takie same


RE: Kathy w sprawie nagrody (pp) - cris2127 - 13-04-2011 12:58

no to pp 150$ ze stycznia dupa :/