Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce (/Temat-Skrzydlate-Swinie-Film-o-polskiej-pilce-35090)



Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - Wojtas100 - 12-04-2011 21:25

Coś ten dział taki zaniedbany.
[Obrazek: skrzydlate_swinie.jpg]

Co sądzicie o tym filmie?
Ukazuje on waszym zdaniem realia polskiego futbolu?
Ocena filmweb to 6,6/10


Cytat:Opowieść o grupie przyjaciół z niewielkiego miasteczka pod Poznaniem, Grodziska Wielkopolskiego, których połączyła wspólna pasja: futbol, a właściwie "aktywne kibicowanie piłkarskiemu klubowi". Łączy ich klub, dzieli sytuacja życiowa. Oskar Nowacki (lat 35) właśnie został ojcem. Wraz z bratem, Mariuszem (lat 25), sprzedaje dewocjonalia na terenie Bazyliki w Licheniu. Dziewczyna Mariusza, Basia (lat 22), towarzyszy chłopakom ze względu na miłość do kibicowania i resztki przywiązania do Mariusza, ale przede wszystkim przez fascynację Oskarem...

Tutaj mały trailerek:
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=D8isf09R0Ns[/my-youtube]

Mam nadzieję ,że będziecie coś do tego działu dawać bo zaniedbany jest trochę.



RE: Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - Czarny767 - 12-04-2011 21:27

Byłem na tym w kinie, i powiem szczerze - bardzo fajny film .


RE: Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - xPietrek - 12-04-2011 21:30

Również polecam, niestety na PC, w kinie już tego nie grali :/
Przy okazji polecam film "Chrzest".


RE: Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - paskur - 12-04-2011 21:56

ogladne w weekend, mam nadizeje ze nie bede musial przewijac jak paranormal activity ktore mi poleciles


RE: Skrzydlate Świnie - Film o polskiej piłce - paskur - 17-04-2011 13:14

Calkiem dobry film, dalbym 7/10 ale byly cycki wiec 8