Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: filmy (/Temat-filmy-3505)

Strony: 1 2


filmy - damianowrz - 18-03-2010 21:30

Witam !
Chciałem się dowiedzieć dlaczego filmy na Hallway i PLAY nie działają. Kiedy zostanie rozwiązany ten problem ?
Pozdrawiam

Za tlumaczenie +rep


RE: filmy - rajmek126p - 18-03-2010 21:43

Hi, I would like to know why the videos on the PLAY Hallway and do not work. When you solved this problem?


RE: filmy - DonHoracy - 19-03-2010 00:04

rajmek126p po co wklejasz tłumaczenie słowo w słowo z translatora? Szkoda słów na takie coś...

Tutaj masz "normalne" tlumaczenie:
Cytat:Hi, What videos on hallway and PLAY does not wort? When you repeir this problem?



RE: filmy - damianowrz - 19-03-2010 07:06

thx Don reput leci


RE: filmy - damianowrz - 19-03-2010 19:41

prosilbym jeszcze o przetlumaczenie tego Winkz gory thx Wink

Witam ! Ten problem nie dotyczy tylko mnie. Nikt z Polski oraz z innych krajów (poza małymi wyjątkami) nie może oglądać tych filmów. To nie jest wina przeglądarki, problem jest u was. Proszę nie wysyłajcie odpowiedzi z automatu bo to do niczego nie prowadzi. Wysyłacie maile informujące o tym, że nowe ekscytujące filmy są do obejrzenia w PLAY. Tylko pytanie po co, jeżeli te filmy i tak nie działają. Stare filmy również nie działają, nikomu nie działają. Zróbcie coś z tym bo ten problem trwa już 3 dni, a nie mogę uzbierać przez ten problem na swoją wymarzoną nagrodę.
Dzięki za odpowiedź NIE Z AUTOMATU.


RE: filmy - Aja - 20-03-2010 12:17

(19-03-2010 00:04)DonHoracy napisał(a):  rajmek126p po co wklejasz tłumaczenie słowo w słowo z translatora? Szkoda słów na takie coś...

Tutaj masz "normalne" tlumaczenie:
Cytat:Hi, What videos on hallway and PLAY does not wort? When you repeir this problem?

Tak bedac szczery powinno byc
Cytat: Hi, why videos on hallway and Play doesnt work? When are you going to fix this problem?



Cytat:Witam ! Ten problem nie dotyczy tylko mnie. Nikt z Polski oraz z innych krajów (poza małymi wyjątkami) nie może oglądać tych filmów. To nie jest wina przeglądarki, problem jest u was. Proszę nie wysyłajcie odpowiedzi z automatu bo to do niczego nie prowadzi. Wysyłacie maile informujące o tym, że nowe ekscytujące filmy są do obejrzenia w PLAY. Tylko pytanie po co, jeżeli te filmy i tak nie działają. Stare filmy również nie działają, nikomu nie działają. Zróbcie coś z tym bo ten problem trwa już 3 dni, a nie mogę uzbierać przez ten problem na swoją wymarzoną nagrodę.
Dzięki za odpowiedź NIE Z AUTOMATU.

Cytat:Hi! Im not only one having problems with this. Noone from poland and other countries (except little exceptions) is not able to watch those vids. It is not browser fault, It is ur bug. Please dont send me auto messages because it wont solve my problem. You write on hallway that there are many new videos on play but noone can watch them cos they doesnt work! Old videos are not working also. Please do anything with it because this bug is already for 3 days and i cant collect points for my prize.
Thanks for response Not From Auto Responder.



RE: filmy - DonHoracy - 20-03-2010 14:19

Aja zwykła literówka w tym drugim a pierwsze słowo w tym kontekście oznacza to samo...


RE: filmy - Aja - 20-03-2010 15:06

poprostu poprawiłem twojego posta bo tlumaczenie bylo nie do konca dobre nie musisz sie z tego tlumaczyc.. a co do what to jak dla mnie w tym kontekście nic nie znaczy ale ta dyskusja tutaj jest bez sensu bo conajwyzej mozna je przetlumaczyc na: jakie filmy w hallway i play nie dzialaja..


RE: filmy - damianowrz - 20-03-2010 20:39

i oczywiscie dostalem odpowiedz z automatu, czy oni naprawde sa tacy pojebani czy tylko udaja ? sory ze przeklenstwo ale juz mnie krew zalewa jak 4 maile im wysylalem a oni ciagle to samo gowno z automatu wysylaja
i ten tekst typu ze my nie faworyzujemy USA.... zal.pl


RE: filmy - termometr123 - 20-03-2010 21:01

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3581&page=1
moze pomoze w ogladaniu filmikow ;p