Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharecash - problem odprowadzania podatku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sharecash - problem odprowadzania podatku (/Temat-Sharecash-problem-odprowadzania-podatku-35035)



Sharecash - problem odprowadzania podatku - Kapitan statku - 11-04-2011 21:53

Czy ktoś mógłby mi objaśnić czy odprowadza podatek z shara? Jeżeli tak, to w jaki sposób. Chciałbym przekroczyć tę magiczną barierę 1000 $ ale w jakis sposób się rozliczyć, jeśli nie mam umowy o pracę?(mam 18 lat)


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - Yanke$ - 12-04-2011 08:21

Najpierw zarób te 1000$ Wink


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - n1dor - 12-04-2011 10:27

Kolega chyba chcial uzyskac odpowiedz, a nie glupi chamski spam, ja tez bym chcial sie dowiedziec co dalej konkretnie, kolega mi mowi ze sie ShareCashe odsyla tam jakas umowe, czy jakas deklaracje, w ktorej piszesz ze sie rozliczasz w polsce.

Wbrew pozorom, osciagniecie 1k$ na sc nie jest wiekszym problemem.


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - Porządnyfacet - 12-04-2011 14:51

Po co odprowadzac ?


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - michal2612 - 12-04-2011 15:29

@up: żeby nie mieć nieprzyjemności z urzędem skarbowym


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - Raperrek - 18-04-2011 19:44

(12-04-2011 15:29)michal2612 napisał(a):  @up: żeby nie mieć nieprzyjemności z urzędem skarbowym

Jak urząd to ma sprawdzić ?
Że kasę dostaniemy ?


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - mar1122 - 03-09-2011 22:01

Sry za odkop, ale też mnie to interesuje, jak oni mają się o tym dowiedzieć? Przeglądają konta PayPal? Mój kolega się w to bawi, i ja też mam zamiar ale nie wiem jak to jest z tym US, wiem, że trzeba odprowadzac z każdej kasy, a po przekroczeniu tam 3091 trzeba już sie rozliczac jakies 20% czy coś, słyszałem też, że nieważne czy mamy kasę na PayPalu czy na koncie bankowym i tak się trzeba rozliczać, ja gdybym zarabiał to kupywałbym przez PayPal np. serwer do CSa, skoro z każdej kasy trzeba się rozliczać to z tej którą daje nam rodzina czy ktoś teoretycznie też? Bo podobno z "Giftu" też się trzeba rozliczać. Ja bym tam zarabiał max 50 $/ miech


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - plove - 04-09-2011 10:52

(03-09-2011 22:01)mar1122 napisał(a):  Sry za odkop, ale też mnie to interesuje, jak oni mają się o tym dowiedzieć? Przeglądają konta PayPal? Mój kolega się w to bawi, i ja też mam zamiar ale nie wiem jak to jest z tym US, wiem, że trzeba odprowadzac z każdej kasy, a po przekroczeniu tam 3091 trzeba już sie rozliczac jakies 20% czy coś, słyszałem też, że nieważne czy mamy kasę na PayPalu czy na koncie bankowym i tak się trzeba rozliczać, ja gdybym zarabiał to kupywałbym przez PayPal np. serwer do CSa, skoro z każdej kasy trzeba się rozliczać to z tej którą daje nam rodzina czy ktoś teoretycznie też? Bo podobno z "Giftu" też się trzeba rozliczać. Ja bym tam zarabiał max 50 $/ miech

Rozliczasz się ze wszystkiego co zarobisz i nie ważne czy kasa jest na koncie PP, AlertPay czy na koncie bankowym - to twoja kasa więc masz prawo się z niej rozliczyć.
A jak się dowiedzą ? Mają swoje sposoby i nie radze kombinować przekraczając 3091zł bo może za 5 lat wpaść do was komornik.


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - Scoobyx - 04-09-2011 11:32

Najlepiej to zapytajcie o to Bombaja. On już wypłacił z SC nie małe pieniądze. Big Grin


RE: Sharecash - problem odprowadzania podatku - mar1122 - 04-09-2011 11:40

A gdybym dajmy na to wypłacił jednorazowo jakieś 20/30 $ i poszło by to na zakupy online, to jest sens odprowadzać od tego?