Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez Chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie przez Chomikuj.pl (/Temat-Zarabianie-przez-Chomikuj-pl-35009)



Zarabianie przez Chomikuj.pl - Corbix - 11-04-2011 18:27

Chciałbym przedstawić wam sposób na zarabianie przez chomikuj:

1.Załóż konto.
Najlepiej założyć nowe konto z prawdziwymi danymi które będzie służyć do zarabiania pieniędzy.
Konto możesz założyć z linku poniżej:

Wyhoduj chomika

2.Przejdź do zakładki Program Partnerski
- u dołu strony

[Obrazek: 5776af03e3849198m.jpg]

3. Wypełnij cały formularz zgodnie z prawdą.
Jest to banalne. Myślę, że nikt nie będzie miał z tym problemów.

4. Możesz po raz pierwszy zobaczyć swoje okno Programu partnerskiego
Teraz zacznijmy robić pieniądze

5. Pomyśl o forach na jakich się udzielasz, o znajomych itp.
Zastanów się czy nie mógł byś się z nimi podzielić jakimś ciekawym plikiem

6. Odnajdź to na chomikuj.pl - tu jest wszystko
Żeby korzystać z wyszukiwarki plików musisz założyć konto chomik explorer - możesz to jednak ominąć i wyszukiwać przez google. (Jednak ja jednak polecam kupno konta chomik explorer) Wystarczy w Google wpisać czego szukasz, dopisać "chomikuj.pl" i bez problemu dasz sobie rade.

7. Stwórz swój link lub banner
Przejdź do panelu programu partnerskiego. Wybierz menu kreatora odnośników i bannerów. Wybierz link, następnie link prowadzący do chomika, a potem podaj nazwę chomika. Możesz również podać nazwę chomika tak "chomik/katalog" wtedy doprowadzisz ludzi prosto do katalogu.

[Obrazek: 7c71c1dec1b2ed72m.jpg]

8. Dostałeś dwa linki:
Jeden jest w HTML-u, czyli możesz go wpisywać na strony www, drugi jest w BBcode, czyli na fora. Ale zauważ że w środku tych kodów jest wpisana po prostu zwykła strona jak:

http://www.chomikuj.pl

Ten adres możesz podawać innym.

9. Teraz odzywasz się na forum czy do znajomych, dzielisz się z nimi linkiem. Oni z darmowego konta ściągają plik (jeśli jest do 50mb) i są szczęśliwi.

10. W 30 dni od tego momentu za wszystkie ich "zakupy" na chomiku dostajesz pieniądze.

11. Wypłać i ciesz się pieniędzmi, na które niektórzy tak ciężko pracują.


Dzięki programowi partnerskiemu Chomika, możesz zarabiać kierując innych użytkowników na strony serwisu i otrzymując prowizję od dokonanych przez nich zakupów usług (abonamentów kont, dodatkowych transferów).

Myślę że poradnik jest w pełni przejrzysty i nie będziecie mieli problemów z wypełnieniem instrukcji w nim podanych.

Dowiedz się więcej o zarabianiu na chomikuj.pl i poznaj sposoby na szybsze wzbogacanie się. Wszystko to znajdziesz klikając tutaj:

[Obrazek: Corbix.gif]

w folderze "PP"

Hasło: 111

Zachęcam do korzystania z Programu Partnerskiego, znam ludzi którzy poprzez ten sposób zarabiają niemałe pieniądze.



Nie zezwalam na kopiowanie poradnika. Bardzo się nad nim napracowałem i oczywiście sam go napisałem (opierając się czasami o inne źródła).


RE: Zarabianie przez Chomikuj.pl - Raperrek - 12-04-2011 11:39

Człowieku wstawiłeś 2 banery i 3 w sygnie, i jeden ukryty ref - ogarnij.


RE: Zarabianie przez Chomikuj.pl - n1dor - 13-04-2011 12:29

szczegolnie ze temat byl nie raz o chomiku...;/


Zarabianie przez Chomikuj.pl - Admin - 11-02-2012 11:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.