Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybór telefonu (/Temat-Wybor-telefonu-34940)

Strony: 1 2 3


Wybór telefonu - Coristo - 09-04-2011 20:33

Jako, że Satio sprzedałem to szukam nowego telefonu.Jaki telefon polecacie i dlaczego?Cena do 1300.


RE: Wybór telefonu - maryjan - 10-04-2011 00:27

Podstawowe pytania: do czego będziesz go używał? Czy bateria ma znaczenie? Czy dobry aparat ma znaczenie? Chcesz na nim słuchać muzyki? Ekran dotykowy, czy telefon tradycyjny?


RE: Wybór telefonu - paskur - 10-04-2011 00:43

moze motorola milestone


RE: Wybór telefonu - DDK - 10-04-2011 08:26

SE Vivaz Pro, HTC HD2


RE: Wybór telefonu - artekn - 10-04-2011 08:58

Jakiś HTC, Samsung Galaxy. Pamiętaj, nie wybieraj LG! To jest badziewie! Ciągle się wiesza, itp.


RE: Wybór telefonu - Coristo - 10-04-2011 09:25

(10-04-2011 00:27)maryjan napisał(a):  Podstawowe pytania: do czego będziesz go używał? Czy bateria ma znaczenie? Czy dobry aparat ma znaczenie? Chcesz na nim słuchać muzyki? Ekran dotykowy, czy telefon tradycyjny?
Bateria ma znaczenie.Aparat aby miał 5 mega.Muzyki raczej nie bede słuchał na nim.Ekran dotykowy i może być klawka qwerty.

(10-04-2011 08:58)artekn napisał(a):  Jakiś HTC, Samsung Galaxy. Pamiętaj, nie wybieraj LG! To jest badziewie! Ciągle się wiesza, itp.

LG nie jest badziewne mój brat ma GD900i crystal i chodzi ładnie.


RE: Wybór telefonu - nothing - 10-04-2011 11:00

Nokia N8 dobry telefon Tongue


RE: Wybór telefonu - siampa - 10-04-2011 11:02

Xperia X2 i pozamiatane Wink


RE: Wybór telefonu - wodnik1990 - 10-04-2011 11:27

Też stoję przed podobnym wyborem i u mnie na placu boju pozostały Nokia N8 i HTC Desire HD. Ja najprawdopodobnie kupię N8, ponieważ nie jestem zrażony symbianem jak wielu ludzi, gdyż miałem kilka fonów z tym systemem i ogólnie jestem fanem marki. Ma kilka fajnych gadżetów np. transmiter fm, możliwość podłączania pendrive'a do telefonu, amoled, dobry aparat 12mp z ksenonową lampą, magnetometr, szybka osłaniająca wyświetlacz wykonana z Gorilla Glass (cholernie mocne szkło), fajna aluminiowa obudowa i ogólnie telefon jest bardzo dobrze wykonaną zwartą konstrukcją. Nie wspominam już o oczywistych rzeczach jakimi są GPS czy akcelerometr. Może telefon nie powala procesorem i systemem, ale za przyzwoitą cenę można mieć fajny i dobrze wykonany sprzęt.
PozdroWink


RE: Wybór telefonu - Coristo - 10-04-2011 12:23

Noki N8 nie chcę.Miałem ją w ręku to jakoś kształtami mi się nie podoba