Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]pomoc - bidder lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Zamknięty]pomoc - bidder lockerz (/Temat-Zamkniety-pomoc-bidder-lockerz-34905)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]pomoc - bidder lockerz - elo13 - 09-04-2011 10:16

witam , mam bidder kupiony od mateusza1167- nie pamietam numerkow)

otoz kiedys wlaczam recaptche to ona sie nie uruchamia tylko jest napisane , ze wystapil problem z aplikacja recaptcha.exe i nie zostanie ona uruchomiona blabla. no a wiadomo ze bez tego nie uruchomi sie bider a w nim mam blad ''cannot alockate socket'' wie ktos moze o co chodzi? rzecz jasna ktos posiadajacy tego bota?


RE: pomoc - bidder lockerz - elo13 - 10-04-2011 10:38

odswiezam naprawde nikt nie wie? moge mu nawet tego bota za darmo podeslac jak mi wytlumaczy w czym jest problem , jesli sie zna..


RE: pomoc - bidder lockerz - siampa - 10-04-2011 10:47

zainstaluj nowa wersje .net frameworka.


RE: pomoc - bidder lockerz - elo13 - 10-04-2011 13:16

juz to robilem sp3 instalowalem nf 4.0 i nf 3.5 zadna z wersji nie pomaga. 4.0 instalowalem 3 razy

@kto mi jeszcze raz zaspami wiadomoscia typu ''podeslij mi bota - zobaczymy co sie da zrobic'' zostanie zgloszony oczekuje najpierw pomocy , pozniej wam wysle..


RE: pomoc - bidder lockerz - dawajrowa - 10-04-2011 15:35

A masz prawo do posyłania takiego za "darmo" bo nie sądzę...

Napisz moze więcej kur*a jaki system , ilu bitowy , poza tym recpatche mozesz odpalac na sowim PC i z niego kopiowac kapcze do VPS`a...


RE: pomoc - bidder lockerz - siampa - 10-04-2011 15:46

Sprobuj wylaczyc firewalla.


RE: pomoc - bidder lockerz - Surlope - 10-04-2011 15:57

A może napisz do sprzedającego / mateusza ? ..


RE: pomoc - bidder lockerz - elo13 - 10-04-2011 16:59

@dawajrowa - nie strasz mnie , bo moge tego bota dac kazdemu za darmo i wtedy bedzie koniec z Twoim wygrywaniem.
moj system home edition xp sp3 64bit

@siampa , dzieki ze chociaz Ty starasz mi sie pomoc , ale niestety to nie poskutkowalo , wylaczylem firewalla w comodo i nadal nie chodzi

@surlope idz sie utop. pisalem do niego wiele razy i mowi ze to wina komputera.


RE: pomoc - bidder lockerz - siampa - 10-04-2011 17:08

Jeszcze mozesz sprobowac postawic od nowa system na VMware albo VirtualBoxie, wtedy zobaczysz czy ta wersja bota jest sprawna.


RE: pomoc - bidder lockerz - elo13 - 10-04-2011 17:47

wersja bota jest sprawna , mam dokladnie taka jak wiele innych osob , tylko po prostu u mnie jest blad..