Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bzwbk <30 czy mbank ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bzwbk <30 czy mbank ? (/Temat-Bzwbk-30-czy-mbank-34870)

Strony: 1 2 3


Bzwbk <30 czy mbank ? - dawidpg - 08-04-2011 18:20

Właśnie. Jakie konto wybrać ? Co do mojego przypadku już niestety izzykonto NIE wchodzi w grę (18+) więc jeżeli mbank to zakładałbym normalne konto. Bzwbk przekonuje mnie tym że mają sporo placówek w mojej okolicy i miejscach które odwiedzam, no i to że pieniądze to nie jest tylko wirtualna liczba na monitorze, lecz czasami trzeba porozmawiać w placówce z żywą kompetentną osobą w 4 oczy. Natomiast zaletą mbanku są darmowe bankomaty bzwbk,cash4you i euronet... Jednak nie zawsze przelew to źródło dochodów, a wpłatomat najbliższy ~10km ode mnie.

Co Wy z własnych doświadczeń polecacie ?


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Coristo - 08-04-2011 18:40

Ja polecam BZWBK.Brak opłat do 30latSmile


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - artekn - 08-04-2011 18:45

Polecam BZWBK! Mam własne konto w nim i wszystko OK. Mają dużo oddziałów i prawie wszystko za darmo.Big Grin


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Burned - 08-04-2011 22:56

Nie jestem pewien czy to własnie konto BZWBK <30 ale to chyba jeśli je masz to musisz miesięcznie wykonac operacje na minimum daną kwotę inaczej zaplacisz za prowadzenie konta. Sam mam w mbanku i polecam, place jedynie 1,7zl za ubezpieczenie karty(nie musisz tego brac) a wszystko możesz załatwic przez internet. Bankomatów maja sporo a wpłatomaty chyba aż tak ważne nie są bo dochody to na ogół na konto wpływaja.


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Colek - 10-04-2011 08:00

Polecam ci konto w mBanku, sam je mam i jestem bardzo zadowolony! Big Grin


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Coristo - 11-04-2011 06:03

(08-04-2011 22:56)Burned napisał(a):  Nie jestem pewien czy to własnie konto BZWBK <30 ale to chyba jeśli je masz to musisz miesięcznie wykonac operacje na minimum daną kwotę inaczej zaplacisz za prowadzenie konta. Sam mam w mbanku i polecam, place jedynie 1,7zl za ubezpieczenie karty(nie musisz tego brac) a wszystko możesz załatwic przez internet. Bankomatów maja sporo a wpłatomaty chyba aż tak ważne nie są bo dochody to na ogół na konto wpływaja.

Nie ma czegoś takiego.Do 30 roku życia all masz za free.


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Raperrek - 16-04-2011 13:32

(11-04-2011 06:03)Coristo napisał(a):  
(08-04-2011 22:56)Burned napisał(a):  Nie jestem pewien czy to własnie konto BZWBK <30 ale to chyba jeśli je masz to musisz miesięcznie wykonac operacje na minimum daną kwotę inaczej zaplacisz za prowadzenie konta. Sam mam w mbanku i polecam, place jedynie 1,7zl za ubezpieczenie karty(nie musisz tego brac) a wszystko możesz załatwic przez internet. Bankomatów maja sporo a wpłatomaty chyba aż tak ważne nie są bo dochody to na ogół na konto wpływaja.

Nie ma czegoś takiego.Do 30 roku życia all masz za free.

Mylisz się, zawsze jest jakiś haczyk.
Ja polecam konto w PKO BP.
Zawsze wolałem polegać na polskich firmach, bo z zagranicznymi to nie wiadomo.
Szczególnie że nbp i skarb państwa go kontrolują.
Od niedawna jest tam większość opcji (jakieś 90%) za free, ale bez haczyków.
Wiem coś o tym, bo moja matka w nim pracuje XD


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Derek - 18-04-2011 17:08

POLECAM mBank wszystko masz za darmo nie ma haczyków. W PKO BP o ile dobrze pamiętam płaci się za prowadzenie konta 7 zł/miesiecznie a w mbanku jest to za darmo dodatowo masz bezpłatnie karte VISA też bez żadnych haczyków w stylu że miesiecznie musisz zapłacic nia np. 200zł. Wszystko jest za 0 zł przelewy także chyba że chcesz mieć tą karte to płacenia np. na amazon nie wiem jak się ona nazywa to kosztuje 25zł/rok ja z niej nie korzystam.


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - Scoobyx - 19-04-2011 16:08

Wg. mnie najlepszym rozwiązaniem jest kredyt bank. Jeśli jesteś już studentem, jeśli nie to też dobra sprawa. Wszystko za free. Prowadzenie konta itp. A jeśli nie kb to ING.


RE: Bzwbk <30 czy mbank ? - maniek512512 - 01-07-2011 11:50

Polecam bzwbk, wszystkie banki mają podobną ofertę ale bzwbk ma więcej oddziałów, jeżeli chodzi o mbank u mnie np. nie ma mkiosków a nie wyobrażam sobie załatwiania spraw przez telefon heh...