Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zaproszenia (/Temat-Zaproszenia-34856)



Zaproszenia - kompik - 08-04-2011 12:58

Witam,
mam do rozdania 10 zaproszeń na elitarne forum, związane z uploadem. Warunkiem zaproszenia, jest posiadanie ponad 30 postów na zarabiam, zgłoszenia proszę pisać w tym temacie, oraz na PW wiadomość z adresem email i krótką informacją, jakie masz doświadczenie z uploadem/wyjaśnienie dlaczego właśnie Ty, miałbyś dostać zaproszenie.


RE: Zaproszenia - Por2010 - 08-04-2011 13:05

Jak mozesz to wyslij miSmile

Długo zajmuję sie uploadem , zarobiłem juz około 600$ na SC, teraz trochę zaczynam na CF ;]
Jak wyslesz to spoko, jak nie to przezyje Smile

Email:
[email protected]


RE: Zaproszenia - Maroni7 - 08-04-2011 13:15

Mi też możesz wyslać Smile najlepiej pw

zarabiałem po 10$ na filesonicu, potem było premium za kase to juz zlewałem na to Smile


RE: Zaproszenia - Lubelak - 08-04-2011 19:16

(08-04-2011 13:05)Por2010 napisał(a):  Jak mozesz to wyslij miSmile

Długo zajmuję sie uploadem , zarobiłem juz około 600$ na SC, teraz trochę zaczynam na CF ;]
Jak wyslesz to spoko, jak nie to przezyje Smile

Email:
[email protected]

A ładnie tak kłamać Big Grin ?
W innym temacie pisałeś
Cytat:Od niedawna zarabiam na ShareCash i jak narazie mam 1 filmik na YT i 1 plik zaupladowany
Zastanów się co piszesz Cool


RE: Zaproszenia - kompik - 08-04-2011 23:30

Dobra, źle to ująłem Big Grin To jest forum nie o tym jak zarobić, lecz taki warez, który nie jest typowym warezem, tylko zamkniętym forum rozrywkowym gdzie znajduje się strefa wymiany linków na najlepszych serwerach.