Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z plikiem ;/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Problem z plikiem ;/ (/Temat-Problem-z-plikiem-34852)



Problem z plikiem ;/ - Por2010 - 08-04-2011 11:53

Witam Smile
Od niedawna zarabiam na ShareCash i jak narazie mam 1 filmik na YT i 1 plik zaupladowany Smile

Dziś mi weszło 0,45 centów bardzo się ucieszyłem ale mam pewnien problem, gdy wchodzę w Uploads Manager i klikam w ten plik Detalis, to wyswietla się ze mam 0 pobran ;/

wie ktos o co chodzi?
bo mam jedno pobranie a tam pisze ze 0 ;//

Prosze o pomoc !!!


RE: Problem z plikiem ;/ - artekn - 08-04-2011 16:40

Ja też tak czasami mam, ale chyba to po prostu jakiś błąd. A poza tym jak dostałeś kaskę to co Cię obchodzi z jakiego pliku?


RE: Problem z plikiem ;/ - Tomek - 17-04-2011 20:48

wejdz w Statistics. tam masz wszystko opisane


RE: Problem z plikiem ;/ - Raperrek - 18-04-2011 19:47

To pobranie do Detalis zaliczy ci dopiero wtedy, gdy ci te 45 centów ekipa sc zaakceptuje(sprawdzi poprawność)


RE: Problem z plikiem ;/ - Yanke$ - 19-04-2011 06:08

Odezwał się 'spec' od sharecash. Jeżeli nie jesteś w temacie - nie wprowadzaj ludzi w błąd. Normalnie pobranko do Details pliku zalicza się od razu - tak jest w moim przypadku. Jeżeli nie jest tak u ciebie, to znaczy, że masz jakiegoś buga.

Ekipa akceptuje kasę tylko na krótko przed 1-szym każdego miesiąca i wtedy Earnings -> przechodzą w Approved earnings, czyli potwierdzone.


RE: Problem z plikiem ;/ - n1dor - 19-04-2011 17:59

Yanke$ dobrze mowi.

a co do problemu jest to jakis poprostu blad, ale jesli masz kaske to w czym problem ? Tongue


RE: Problem z plikiem ;/ - Raperrek - 22-04-2011 07:29

(19-04-2011 06:08)Yanke$ napisał(a):  Odezwał się 'spec' od sharecash. Jeżeli nie jesteś w temacie - nie wprowadzaj ludzi w błąd. Normalnie pobranko do Details pliku zalicza się od razu - tak jest w moim przypadku. Jeżeli nie jest tak u ciebie, to znaczy, że masz jakiegoś buga.

Ekipa akceptuje kasę tylko na krótko przed 1-szym każdego miesiąca i wtedy Earnings -> przechodzą w Approved earnings, czyli potwierdzone.

Ja jakoś mam tak samo, i zalicza mi pobrania po akceptacji zarobków, więc specu?


RE: Problem z plikiem ;/ - Yanke$ - 23-04-2011 12:40

No to nie wiem, załóżcie społeczność na Facebooku?