Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruje się jako polecony, oferuje wysoką aktywność. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Zarejestruje się jako polecony, oferuje wysoką aktywność. (/Temat-Zarejestruje-sie-jako-polecony-oferuje-wysoka-aktywnosc-34835)



Zarejestruje się jako polecony, oferuje wysoką aktywność. - begr8t - 08-04-2011 07:09

Jestem człowiekiem konkretnym, mam dość sporo czasu dziennie(znajde minimum 1-2h wolnego czasu w ciągu dni roboczych, około 6-7h w weekendy).

Nie jestem co prawda oczytany w sprawach sharecash/cashfile(myślę, że nie byłoby problemu z przyswajaniem wiedzy Wink), lecz mógłbym też zainwestować trochę w ten interes.(zależy od potrzeby, z tego co wyczytałem to potrzebne są konta YouTube, także mógłbym je kupić za swoje pieniądze). Dodatkowo oferuję 40-50% pierwszej wypłaty dla mojego upline, jeżeli wytłumaczy mi, oraz pomoże dojść do poziomu 5-10$ dziennie(oczywiste jest, że początki są trudne Wink).

A więc, jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, jestem jak najbardziej za.

Raczej nie jestem typem zbierania metod i zarabiania na oddzielnym koncie.
Ja będę lojalny i mam nadzieję, że mój upline też. Smile