Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktos klamie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Ktos klamie? (/Temat-Ktos-klamie-34802)

Strony: 1 2


Ktos klamie? - Kiljan - 07-04-2011 15:42

chcialbym poznac wasze zdanie na temat ponizszego screena bo mnie osobiscie smieszyBig Grin
[nie siejemy prowkacji]


RE: Ktos klamie? - Morgoth2 - 07-04-2011 15:46

won na srajlocka i do swojego emo


RE: Ktos klamie? - Kiljan - 07-04-2011 15:48

uhu kultury mamusia nie nauczyla ?


RE: Ktos klamie? - Marczyk - 07-04-2011 17:56

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to kto jest właścicielem Cashfile. Jako user tego serwisu zwracam uwagę tylko na to czy wypłacają i ile. Nawet jak mają w swojej ekipie Polaka to dobrze dla nas. A czy się kryje z tym to już jego sprawa.


RE: Ktos klamie? - Kiljan - 07-04-2011 18:31

tak tylko jesli wlascicielem jest 16 latek to troche cienko by bylo jakby cashfile nagle zniknal z powodu odkrycia tego faktu przez polskie organy


RE: Ktos klamie? - Athemis - 07-04-2011 18:58

Jaki problem, ze to jego domena? Dla mnie żaden jeżeli serwis jest lepszy od wszystkich tego typu, wypłaca to dlaczego mu nie ufać? Zarabiam i nie martwię się czy to serwis polaka czy ruska. Ogarnij bo niepotrzebnie szum robisz.
OgOr sam napisał, że nie może wyjawić informacji bo tak jest...pracuje to coś tam podpisywał i nie ma sensu wyciągać z niego informacji.


RE: Ktos klamie? - 0g0r - 07-04-2011 20:59

Też tego nie rozumiem. Właścicielem nie jestem. Firma jest zarejestrowana, wszystko śmiga. O co tyle szumu?

btw.
W najbliższym czasie będzie troszkę bajerów na rozruszanie użytkowników Smile


EDIT

"bo mnie osobiscie" - pierwszy post. Skoro Cię to śmieszy to nie rozumiem po co robisz tyle zamieszania. Rozumiem, że chcesz podkręcić fc, ale bez przesady.


RE: Ktos klamie? - samaramantha - 07-04-2011 21:05

Dobrze panie Kiljan, już pan mnie irytuje przewala się pan przez wszystkie fora, spamuje tymi tematami na temat cf że to że tamto, ale nic pan o sobie nie wspomniał w takim wypadku, jako iż założyłem na pana stronie swoje konto przez co zawarliśmy umowę cywilną prawną i domagam się od pana o udostępnienie danych pana bądź pana znajomego/przełożonego firmy, motywuję swoją prośbę obawami poprzez nie wywiązania się z warunków umowy czyli wypłacenia pieniędzy, oczywiście jeśli nie będzie pan chciał podać danych firmy zwrócę się ze swoją prośbą już do odpowiednich instytucji, jeśli obawia się pan lub pana przełożony o dane osobowe to proszę o podanie REGONU Firmy zgodnie z Polskim prawem.

Czemu akurat pana podejrzewam o posiadanie tej firmy lub bycie w niej zatrudnionym, poprzez pana aktywność. Administrację proszę o nie usuwanie tego posta, ponieważ sprawa może być rozwojowa.

A i proszę pamiętać podanie fałszywych danych lub informacji jest karalne z Kk


RE: Ktos klamie? - n1dor - 07-04-2011 21:17

Specjalnie zakladac nowe konto zeby napisac takiego posta to bezsens..:/

Pozatym, jezeli firma dziala normalnie, wyplaca kase a wspólnikiem albo pracownikiem w danej firmie jest "ogor" to co w tym zlego ? oO


RE: Ktos klamie? - samaramantha - 07-04-2011 21:21

Tzn. jeśli chodzi o mnie to śledzę sobie to forum od pewnego czasu ale nie wymagało odemnie zakładania konta, no aż do dzisiaj, bo wszędzie gdzie nie patrze to tematy takie jak ten.