Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Pytanie (/Temat-Pytanie-3480)



Pytanie - szczypior20 - 18-03-2010 15:19

Mam pytanieSmile
mam ciekawy sposob na to aby troche osob pobralo moj plik ale jest haczyk na sharecash bym musial wrzucic z 3 zdjecia nagiej kobiety! wiem wiem jest temat z regulaminem,ale moze juz ktos wrzucal takie fotki na sharecash?
niechce ryzykowac banem!

Jesli moj sposob wypali to opisze go dokladnie jutroSmile


RE: Pytanie - DraQo^^ - 18-03-2010 17:26

mozesz sprobowac ale spakoj to w .rar znajac zycie Ludzie z share cashu nie beda tego sciagac kazdego pliku i sprawdzac co w nim jest dodaj do tego haslo do archiwum i masz 99% pewnosci ze bana nie dostaniesz


RE: Pytanie - szczypior20 - 18-03-2010 17:33

po głebszym zastanowieniu nie wrzuce tam erotycznych fotek tylko jakies normalneSmile
dzisiaj wieczorem wyproboje ten sposob jesli bede mial jakies pobrania to opisze ten sposobSmile


RE: Pytanie - Kaziu - 18-03-2010 17:34

Nie wrzucaj od razu gołych dziewczyn Tongue Poszukaj jakieś w bikini, czy coś w tym stylu..


RE: Pytanie - DraQo^^ - 18-03-2010 17:41

Ale jak dasz to w zaszyfrowanym archiwum to oni nie beda mieli do tego dostepu ;d
Dlatego mozesz wrzucac co chcesz