Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! (/Temat-lista-100-angielskojezycznych-wyselekcjonowanych-for-warezowych-sprawdz-34775)

Strony: 1 2


RE: lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - crh100 - 07-04-2011 18:32

Nauczcie Sie Czytać Ze Zrozumieniem, Naiwny To Byłem Ja Rejestrując Sie Na Tym Forum Dzieci Ktorzy Najwiecej Lubia Mowic Na Temat O Ktorym Nie Mają Pojęcia. Dziekuje Dobranoc Temat Mozna Usunac Bo Uploaderow Tu Raczej Nie Ma Tylko Maniacy Lockerz I Buxów. Banda Prowokatorów Zazdrość Cie Zżera Że Nie Wiesz Jak Inni Zarabiają Na Tym?


RE: lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - Scoobyx - 07-04-2011 18:43

Tak się składa, że tutaj jest pełno uploaderów zarabiających krocie. Więc nie pier... o głupotach. Dziecko to ty !


RE: lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - pierog007 - 07-04-2011 18:55

(07-04-2011 18:32)crh100 napisał(a):  Nauczcie Sie Czytać Ze Zrozumieniem, Naiwny To Byłem Ja Rejestrując Sie Na Tym Forum Dzieci Ktorzy Najwiecej Lubia Mowic Na Temat O Ktorym Nie Mają Pojęcia. Dziekuje Dobranoc Temat Mozna Usunac Bo Uploaderow Tu Raczej Nie Ma Tylko Maniacy Lockerz I Buxów. Banda Prowokatorów Zazdrość Cie Zżera Że Nie Wiesz Jak Inni Zarabiają Na Tym?

Wyłącz ten pokemonowy 4


RE: lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - Boonys - 07-04-2011 19:13

Ludzie,spokój,nie chcecie kupować to wasza sprawa,ja jak bym miał pieniążki to bym kupił.
Jeżeli nie wiecie co tam jest,to weźcie do ch*ja zamknijcie ryje i dajcie mu dalej to sprzedawać bo może to ktoś kupi,i to jego sprawa,jak ktoś będzie chciał tak jak wy to poszuka w google,może i to jest warte swojej ceny,co?
Reasumując:Zamknijcie pyski jeżeli nie wiecie co tam jest,a niech koleś dalej sprzedaje,może ktoś kupi i wszyscy będą zadowoleni.
Zapomniał bym...Jeżeli nie interesuje was oferta to po co zaglądacie,huh?
Peace.


lista 100 angielskojęzycznych wyselekcjonowanych for warezowych - sprawdź ! - Roben - 30-07-2012 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.