Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drugi Restock dla Americas Dziś! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Drugi Restock dla Americas Dziś! (/Temat-Drugi-Restock-dla-Americas-Dzis-34774)

Strony: 1 2 3 4


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Aiiixo - 10-04-2011 08:54

Tak własnie to jest najsmieszniejsze, ze niewiedza ;d


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Nayare - 10-04-2011 09:46

(09-04-2011 16:18)SzUmI napisał(a):  no a nie widzisz że to już drugi restock i nie można wbić przez LRC bo wykrywają?

http://talkprizes.com/lockerz_discussion/58419-grays_message_tp_please_read.html

Przepraszam, ze linkuje, ale widze, ze niektorzy jeszcze nie rozumieja co zaszlo. Jak potrzeba tlumaczenia to pisac...


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - SzUmI - 10-04-2011 10:07

no dobra może i coś zaszło , no ale drugi restock i wbić nie można czyli coś z tym robią ..


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - gornada - 10-04-2011 11:09

Ja bym prosił o przetłumaczenie. W miarę rozumiem o co chodzi, ale tam jest napisane, że ten Gray napisał tylko jak wykryć LRC a nie ER, a może ja coś pominąłem?
"Peace out muthafathers!
Gray"
to mnie rozwaliło xD

EDIT@Dobra, on coś mówił, że powiedział Katy jak wykryć LRC, ale czemu potem pisze, że ER też zostało z'patch'owane przez jakiegoś EsEnCe to nie wiem. Kto to w ogóle jest? W całym tekście on pisze, że w skutek frustracji spowodowanej kradzieżą jego kąta z 200 000 PTZ, napisał ten list do Katy. I przeprasza proszą także by w tym wątku wyładować na nim złość.
Sam się dziwie, że się przyznał xD


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - Aiiixo - 10-04-2011 11:29

EnEsCe* jest to twórca LRC Tongue Dobrze wiedziec kto to jest Smile


RE: Drugi Restock dla Americas Dziś! - maryjan - 10-04-2011 14:41

Gray doniósł do Kathy jak wykryć LRC, bo wg niego eC zachował się co do niego nie w porządku. Ja myślę, że po prostu Gray chciał sprzedać swój program.