Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash (/Temat-PORADNIK-Sposob-na-sciaganie-plikow-z-ShareCash-3471)

Strony: 1 2


[PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - szulakaluble - 18-03-2010 12:26

Nie jest to mój poradnik a znaleziony na innym forum. Jego twórcą jest adikk90 i to jemu naleza sie gratulacje:>


Przeglądając tematy właśnie na temat ShareCash zauważyłem, że wszyscy mają ten sam problem (w tym i ja) odnośnie tego błędu:
[Obrazek: 148bkj.png]

A więc znalazłem jak mimo tego błędu dojść do ściągnięcia pliku

Krok 1:

Gdy wyskoczy nam ten błąd należy nie wyłączać strony ! Tylko poczekać z 1-2 min. aż ukaże się nam taki pasek:
[Obrazek: 30jmaec.png]

Krok 2:

Klikamy słowo here z tego paska i ukaże się nam takie coś:
[Obrazek: 14j9h95.png]

I klikamy na Fail-Proof Survey (druga opcja)

Krok 3:

Naszym oczom ukaże się jakby ankieta, która składa się z 5 stron. Oczywiście można wpisywać wszystkie fałszywe dane, wyjątkiem są punkty 7, 8, 9 !!! Tam należy wpisać odpowiednio: emaila (do którego mamy dostęp, proponuję gmaila), nasz wiek oraz kiedy są nasze urodziny (oczywiście te dwie rzeczy tez nie muszą być prawdziwe, lecz muszą tam być liczby). Screen:
[Obrazek: 4l4pwo.png]

Następnie wypełniamy całą ankietę fałszywymi danymi lub przypadkowymi literami

Krok 4:

Gdy skończymy wypełniać 5 stronę ankiety znów klikamy Continue i będziemy mieli takie coś:
[Obrazek: 292s755.png]

Teraz musimy wejść na maila, które wcześniej podaliśmy. Powinna być wiadomość od Apache o treści takiej:
Hello,

Your survey unlock code is 16***886**. Enter this on the final survey page and your download will start immediately!
Oczywiście zamiast ** są liczby teraz kopiujemy kod i wklejamy na stronę i klikamy Submit ukaże nam się takie coś:
[Obrazek: 2njawpd.png]

Teraz czekamy kilka sekund i już wyskoczy nam okienko z opcją zapisz


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - adamsonm - 18-03-2010 13:55

[Obrazek: blads.png]


wie ktoś co zrobić z tym problemem? nie mogę wybrać tej ankiety. Sprawdzałem na kilku przeglądarkach i cały czas błąd


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - szulakaluble - 18-03-2010 14:44

Krok 1 z tego poradnika działa u mnie z tym problemem


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - krystian__ - 18-03-2010 14:49

a ja mam pytanie co to się wogóle ściąga? ankiety czy co?


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - szczypior20 - 18-03-2010 15:06

Ankiety musisz wypelnic po to aby moc pobrac plik ktory ktos wrzucil na sharecash
Ankiety sie wypelnia a pliki sie pobieraSmile


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - Kaziu - 18-03-2010 16:51

Jakaś teraz inna strona się pojawia ..


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - Smiloslav - 18-03-2010 16:58

(18-03-2010 16:51)Kaziu napisał(a):  Jakaś teraz inna strona się pojawia ..

Właśnie mam to samo...co jest z tym serwisem?!


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - Kaziu - 18-03-2010 17:09

Hah, pobrałem 2 pliki(linki były na forum), i co ? I mi kasy nie dało.... Czyżby później mi da ?


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - szczypior20 - 18-03-2010 17:36

(18-03-2010 17:09)Kaziu napisał(a):  Hah, pobrałem 2 pliki(linki były na forum), i co ? I mi kasy nie dało.... Czyżby później mi da ?

pobrałes 2 pliki a linki byly na forum?
jak to nie byly twoje linki to kase naliczylo osobie do ktorej nalezaly te linki
P.S a swoich linkow nie mozesz pobierac(ban) tylko ktos moze pobierac twoj


RE: [PORADNIK] Sposób na ściąganie plików z ShareCash - Smiloslav - 18-03-2010 18:01

(18-03-2010 17:36)szczypior20 napisał(a):  
(18-03-2010 17:09)Kaziu napisał(a):  Hah, pobrałem 2 pliki(linki były na forum), i co ? I mi kasy nie dało.... Czyżby później mi da ?

pobrałes 2 pliki a linki byly na forum?
jak to nie byly twoje linki to kase naliczylo osobie do ktorej nalezaly te linki
P.S a swoich linkow nie mozesz pobierac(ban) tylko ktos moze pobierac twoj
dziwne bo ja wczoraj pobrałem sobie sam plik po tym jak się logłem Tongue