Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! (/Temat-NAJMAN-VS-PUDZIAN-Wrazenia-po-walce-347)

Strony: 1 2 3


NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Admin - 12-12-2009 00:16

krotko i na temat...
ich walka jest jak restock...
czeka sie na niego tygodniami a trwa 5 min...


w tym wypadku czekało sie godzinami a walka trwała 40 sekund...


[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=iDEta-IyKRk[/my-youtube]

5 DLA FILMIKU Tongue


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Alcor - 12-12-2009 00:18

Walka warta całego czekania, ujme te całe widowisko w dwóch słowach - Mariusz respect. Big Grin


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Enemy - 12-12-2009 00:18

ja pomyslalem o tym samym wlasnie zaraz po walce ze to jak restock Big Grin


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Jeppers - 12-12-2009 00:19

haha dokładnie ,trafne porównanie , nastomiast ja wiedziałem ,że Pudzian wygra i śmieszyły mnie wypowiedzi ,że jest wolny itp. xD

Pokazał klasę i czekam na kolejne jego walki w MMA (podpisał kontrakt na 4) ,więc zobaczymy co to będzie Big Grin
Wróżę mu dobrą przyszłość ,aczkolwiek po Najmanie nie było można się spodziewać za wiele.


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Royside - 12-12-2009 00:28

Zwolennicy Najmana zamilkli Big Grin


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Kilol - 12-12-2009 00:32

Pudzian zaczął od trzech potężnych Lock Kicków, a następnie wykonał piękną seryjkę pięści.Big Grin Zajebista Walka, na którą warto było czekać !


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Royside - 12-12-2009 00:35

A sędzia całym ciałem się rzucił na jedną ręke Pudziana xD


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Jeppers - 12-12-2009 00:35

Przepraszam ,że Cię poprawie ,ale sądzie ,że to były Low Kicki i Hammer Punche ta fala ciosów z pięści Big Grin

Walka warta uwagi Big Grin


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Marello - 12-12-2009 07:34

Panowie zwracam honor nie myślałem, że to tak się ułoży Smile Mieliście racje Pudzina ma wielką siłę, ale nie myślałem że opanuje technike Smile


RE: NAJMAN VS PUDZIAN - Wrażenia po walce ! - Joker - 12-12-2009 09:55

(12-12-2009 07:34)Marello napisał(a):  Panowie zwracam honor nie myślałem, że to tak się ułoży Smile Mieliście racje Pudzina ma wielką siłę, ale nie myślałem że opanuje technike Smile
Myślałem tak jak Marello ;/ Również zwracam honor Tongue
Pudzian jest szybszy niż myślałem xD