Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! (/Temat-skalapilis-gmail-com-znasz-te-e-mail-wejdz-34695)

Strony: 1 2


[email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - Baleron333 - 06-04-2011 10:23

Właśnie oto ten posiadacz konta paypal mnie oszukał, może ktoś z was się z nim wymieniał kasą i ma jego dane ? Ponieważ pp mi nie pomoże , bo stwierdzili że nie mam wystarczających dowodów że mnie oszukał <>wyśmiewacz> ! Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny


http://allegro.pl/show_user.php?uid=20347576&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
mam juz jego gg ale oskarza mnie o to ze znow probuje krasc.... gg 7305660


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - pawelok - 06-04-2011 15:07

Zgłoś do allegro i po sprawie Wink Oni już to załątwią


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - Baleron333 - 06-04-2011 16:58

(06-04-2011 15:07)pawelok napisał(a):  Zgłoś do allegro i po sprawie Wink Oni już to załątwią

na allegro juz ma konto zawieszone....


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - ***Perl*** - 06-04-2011 17:13

Na ile oszukał?


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - Baleron333 - 06-04-2011 17:49

100 zł...


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - artekn - 06-04-2011 19:14

Jak 100 zł to wcale nie tak wielka suma. Chociaż zawsze coś. Napisz do Allegro i spróbuj jak najwięcej uzyskać. Wiem, że jest coś takiego na Allegro, że oni chronią jakoś zakupy i zwracają kasę, ale musiałbyś się tego dokładnie dowiedzieć.


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - Baleron333 - 06-04-2011 19:52

(06-04-2011 19:14)artekn napisał(a):  Jak 100 zł to wcale nie tak wielka suma. Chociaż zawsze coś. Napisz do Allegro i spróbuj jak najwięcej uzyskać. Wiem, że jest coś takiego na Allegro, że oni chronią jakoś zakupy i zwracają kasę, ale musiałbyś się tego dokładnie dowiedzieć.
100 zł to nie wielka suma ? jak srasz pieniędzmi to może niewielka ;p ja muszę się trochę napracować żeby tyle zarobic ... :]


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - matiss34 - 07-04-2011 11:18

Nie chodzi nawet o te pieniadze, tylko o to ze koles oszukal raz to oszuka drugi raz innych, a takto dostanie nauczke, idiota jak sie wystawia BCM to tzreba sie liczyc ze mozna za 2zl cos wygrac a nie potem on nie wysyla...


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - abmd73 - 01-05-2011 10:58

Ten gość używa GG 31204189 oraz ma konto na allegro nick matibas, korzysta też z maila [email protected].
To jakiś dzieciak bo konto na allegro junior.
Nadal próbuje sprzedawać kupony ukash i oszukuje ludzi, ma konta moneybokers i paypal z mailem [email protected].

Uważajcie na tego złodzieja.

p.s. chciałem go sprawdzić i puściłem płatność na MB z escrow i okazało się ze nie ma żadnego kuponu.

Kasę odzyskałem a dodatkowo zablokowali mu kolejne konto na allegro.


RE: [email protected] - znasz te e-mail wejdź !!! - korzychxp - 20-05-2012 17:38

mam z nim kontakt (...)