Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwna grafika. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Dziwna grafika. (/Temat-Dziwna-grafika-34686)



Dziwna grafika. - Morfit - 06-04-2011 01:54

Siemanko wszystkim.
Jak już niektórzy wiedzą, od wczoraj jestem posiadaczem konsoli PlayStation3 Slim 320GB. Otóż w posiadaniu Uncharted 2 Among Thieves zostanę dopiero w weekend, a więc ściągnąłem sobie demo z PlayStationStore. Po zainstalowaniu postanowiłem pograć. No i szczerze mówiąc, grafika nie jest dosyć dobra. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że God of War III było lepsze ( telewizor mam Full HD ). Czy to aby normalne, że tekstury mają tzw. "ząbki" ? ( antyaliasing ) Czy może to po prostu wina wersji demonstracyjnej ? Prawdę mówiąc to uważam, że jest to po prostu ciutkę lepsza grafika niż w PlayStation2. Na filmach YouTube ( 1080p ) nie widzę żadnych ząbków przy teksturach, więc trochę dziwnie że na YouTube gra wygląda lepiej niż na konsoli w rzeczywistym świecie.

Czy w innych grach jest podobnie ? Np Killzone3/Gran Turismo 5 i tak dalej ? Po ściągnięciu dema Fight Night Champion jestem pozytywnie nastawiony, ale U2 ? Nie.

Proszę o odpowiedź POSIADACZA UNCHARTED 2 !


RE: Dziwna grafika. - Marello - 06-04-2011 06:46

Sprawdź jak masz ustawiony w konsoli wyświetlacz, może odpaliło ci na 576p zamiast 720p, wejdź tam w niestandardowe i zafajkuj 720p bo w tą grę na 1080p nie pograsz Big Grin


RE: Dziwna grafika. - Admin - 06-04-2011 08:13

kabel hdmi ?

osobiscie polecam inne gry jesli cchesz oceniac grafike uncharted nie jest rewelacja graficzna...


RE: Dziwna grafika. - Bolt - 06-04-2011 11:03

też myślę że może być wina kabla hdmi.. A co do tego co piszesz banan to może nie jest to najlepsza gra wykonana graficznie ale na bank jest w czołówce - zresztą zrobić takie efekty w takiej ilości grafiki nie jest tak łatwo, zresztą zobaczymy czy poprawią to w "3" Wink


RE: Dziwna grafika. - Paviano - 06-04-2011 13:53

Antialiasing na PS3 nie ma.
Ja mam TV HD Ready i w GTA gra się jak u mnie na PC (PIXELEEE).


RE: Dziwna grafika. - mikolaj90 - 06-04-2011 13:56

Pewno masz kabel co był w zestawie ps3 a nie hdmi. Ale mogę się mylić. Też mam hd ready i jest b.ładna grafika. W u2 dla mnie jest cudowna grafika więc nie wiem co tam u Ciebie jest.


RE: Dziwna grafika. - Morfit - 06-04-2011 14:17

@UP : Mam TV Full HD, a połączony jestem przez HDMI. Ja nie mówię, że jest zła, tylko chodzi mi o AntyAliasing - czy to tak już jest że tekstury są takie czy coś z moją PS3.


RE: Dziwna grafika. - mikolaj90 - 06-04-2011 14:20

No to takie są bo złego ps3 nie możesz mieć Smile


RE: Dziwna grafika. - Paviano - 06-04-2011 18:24

Morfit, pisałem już, że PS3 nie ma Antialiasing.
W przeciwieństwie do Xbox'a 360 ma HDR i napęd Blu-ray Wink

W telewizorze zobacz też jaką masz ostrość ustawioną, bo im większa tym gorsze ząbki. Ja mam ustawione 3 na 9 jak gram w coś z napisami, a tak to na 1 i nie widać prawie ząbków.


RE: Dziwna grafika. - Morfit - 06-04-2011 19:36

Paviano, dzięki wielkie, pomogło ! Miałem ustationą ostrość 100/100 i dynamiczny obraz, a jak mam 25 i obraz standardowy to jest super !