Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze na uploadingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze na uploadingu (/Temat-Zacznij-zarabiac-prawdziwe-pieniadze-na-uploadingu-34678)



Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze na uploadingu - dawidekch - 05-04-2011 21:29

Witam

Od 2 lat zajmuje się uploadem plików.
Tak się przedstawiają zarobki z fileserve:
[Obrazek: ZPFORLPK.jpg]

Jeśli chcesz zacząć zarabiać to zarejestruj się z mojego reflinka a powiem Ci jak w łatwy sposób zarobić w miarę dobre pieniądze.


Początkującym udostępnię swojego rapidleecha lub konto premium na filesonic żeby mógł zacząć wrzucać pliki.


Reflinki:
Fileserve: Rejestracja

Filesonic: Rejestracja

Uploadstation: Rejestracja

Po rejestracji i wysłaniu do mnie info na PW przeslę listo swoich najlepszych for
Statystyki jednego z for:
Kod:
Członkowie: 9584
Opiekunowie: 381
Goście: 28733
Statystyka innego forum:
Kod:
Użytkownicy Online: 17 491 (1052 abonentów i odwiedzających 16 439)


Jeśli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania to pisz na PW


Jeśli nie masz zamiaru być aktywnym refem to nawet się nie rejestruj bo i tak nic z tego nie będzie.
Pokaż że Ci zależy, wrzuć trochę plików!!!

Działałem już na kilku forach i z doświadczenia wiem że część osób zakłada nowe konta z refa i na tym się kończy po tym jak dostanie info co i jak!!!


RE: Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze na uploadingu - Grub63 - 06-04-2011 17:35

(05-04-2011 21:29)dawidekch napisał(a):  Działałem już na kilku forach i z doświadczenia wiem że część osób zakłada nowe konta z refa i na tym się kończy po tym jak dostanie info co i jak!!!

Coś o tym wiem, bo i mnie zrobiło w ciula kilka osób :/

BTW. mógłbyś zaktualizować tego screena, bo ma on już 3 mc :idea:


Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze na uploadingu - Hybrid1990 - 22-09-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.