Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka bukmacherka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaka bukmacherka? (/Temat-Jaka-bukmacherka-34669)



Jaka bukmacherka? - Dareczek13 - 05-04-2011 20:19

Witam !
jestem zainteresowany bukmacherstwem, ale nie mam zielonego pojęcia, którą strone wybrać. Może polecicie mi jakąs ? Chce sie tym zająć oczywiście w celach zarobkowych Wink
Za uzasadnione odpowiedzi daje plusa !


RE: Jaka bukmacherka? - Jeppers - 05-04-2011 20:22

na początek polecam tobet, teraz jest bonus 5 zł za rejestracje lub 20 zł jeżeli po rejestracji wpłacisz piątaka, wypłaty od 30 zł zatem szybko, ogólnie polecam Smile bez wałków, miła, szybka obsługa.


RE: Jaka bukmacherka? - Dareczek13 - 05-04-2011 20:24

Jappers plus dla ciebie. Powiesz mi jeszcze czy jest możliwość ogarnąć z tego jakąś przyzwoitą kase jak na źródło internetowe ?
Jak możesz to podaj mi swoje GG Wink


RE: Jaka bukmacherka? - Jeppers - 06-04-2011 18:49

Możliwość jest zawsze, znam typa co wyciągną w rok 24 koła (na czysto), co daje nam 2 tysiące na miesiąc. Jakby nie było niezły dodatek Smile Oczywiście najpierw trzeba wyrobić kapitał do późniejszego obrotu


RE: Jaka bukmacherka? - pierog007 - 06-04-2011 19:14

Pinaclesports Smile

Suuper duże kursy - przydatne szczególnie jak grasz progresję remisową, tak jak w moim przypadku Wink


RE: Jaka bukmacherka? - Jeppers - 06-04-2011 19:45

On dopiero zaczyna Big Grin


RE: Jaka bukmacherka? - Horvat - 12-05-2011 14:38

A Bet365? Mają największą ofertę, więc łatwiej mu będzie znaleźć coś dla siebie...


Jaka bukmacherka? - piotrekprorok - 26-10-2015 08:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.