Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z konkursem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Problem z konkursem (/Temat-Problem-z-konkursem-34667)



Problem z konkursem - Adam_Black - 05-04-2011 20:10

Istnieje problem z konkursem mianowicie taki że gdy kupiłem w shopie bidder zostały odjęte FG z mojego konta oraz w konkursie. Możliwe że nie tylko ja miałem takie coś...


RE: Problem z konkursem - Killer - 06-04-2011 08:54

na pewno nie ty jeden to normalne z w konkursie punkty spadaja inaczej automat zaden tego nie zweryfikuje.


RE: Problem z konkursem - Burned - 08-04-2011 14:13

Tak samo miałem, widac skrypt liczy róźnice ile FG mieliśmy na początku konkursu a ile teraz, a nie ile zdobyliśmy. Mi to nie przeszkadza bo i tak byłem 20 chybaTongue


RE: Problem z konkursem - Grabowkers - 08-04-2011 16:39

Ja byłem 6, ale mówi się trudno Tongue


RE: Problem z konkursem - Admin - 09-04-2011 07:25

@2xup

niestety inaczej się tego rozwiązać nie da i tak było nielada problemem zrobienie skryptu który obliczy miesięczną różnice w czasie rzeczywistym, podczas gdy każdy zbiera punkty (dużo tabel musiało zostać zsynchronizowanych).