Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com (/Temat-Darmowe-Lay-s-Akcja-zarabiam-com-34654)

Strony: 1 2 3 4 5


Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - nitroo7 - 05-04-2011 17:54

Witam serdecznie. Po konsultacjach z administratorem doszliśmy do wniosku że zarabiam.com zrobi piramidkę to konkursu Lays ( kartony z chipsami ).

O co dokładnie miałoby chodzić ?

Otóż, co 2000 głos na lays.pl wygrywa karton chipsów. Samemu jest ciężko trafić ale w 15 osób ? No właśnie Smile

Sens tej piramidki miałby polegać na tym ,że tworzymy listę kolejności dla której wygrywamy karton. Powiedzmy że 1wszy będzie Pan X 2gi Pan Y a 3ci Pan Z.

Siedzimy na TeamSpeak'u i czekamy na końcówkę tych 2000 głosów. Na komendę Admina wszyscy zaczynają głosować. Po głosowaniu patrzymy na listę zwycięzców i powiedzmy wygrał pan Z.

Kolejno patrzymy na listę wysyłek kartonów. 1wszy jest pan X. Podaje on adres do wysyłki i karton jest wysyłany do jego domu.

Czekamy na kolejny karton. Wygrał go pan X. Patrzymy na listę do wysyłki. Drugi jest pan Y. Podaje on adres i do niego leci kolejny karton. I tak do zapełnienia listy.

Oczywiście nie gwarantujemy że każdy kto się zgłosi wygra karton. My po prostu zwiększamy sobie szanse na wygraną Wink.

Przed przyjęciem do piramidki przeprowadzimy selekcję tzn. że nie każdy będzie dopisany do listy. Pod uwagę będzie brany staż na forum, posty oraz zaangażowanie.

Chetni zapraszam do tematu. W CHWILI OBECNEJ ZBIERAMY LUDZI.


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - paskur - 05-04-2011 17:56

chetny, ale nie siedze 24/7 przed kompem


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - adrick1197 - 05-04-2011 17:56

ja jestem chetny


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Scoobyx - 05-04-2011 17:57

Chętny jestem również


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Czarny767 - 05-04-2011 17:58

Chętny.


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - skowroneQ - 05-04-2011 17:58

Jestem chętny. Smile


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Bolt - 05-04-2011 17:59

ja tak jak paskur, jestem chętny ale wiadomo, nie mogę siedzieć zawsze i wszędzie Wink


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Tech - 05-04-2011 18:00

Też jestem chętny.


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - Athemis - 05-04-2011 18:00

Chętny, ale też nie siedze 24/7 przy kompie.


RE: Darmowe Lay's - Akcja zarabiam.com - dawajrowa - 05-04-2011 18:01

dopiszta mnie