Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList (/Temat-Pytanie-dotyczace-UW-Gold-Non-ZList-34549)



Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - amo123 - 03-04-2011 14:34

Witam

Dziś kupiłem UW Gold za 7.99$. Po kupieniu włączyłem zakładkę Play i zacząłem oglądać filmiki. I ku mojemu zdziwieniu nie dostaje tych potrojonych czy poczwornych punktów ( nie wiem dokladnie jakie Jerk)
, tylko dodały mi się jakieś filmiki za 125 PTZ po 9min , a za te " In a minute" dostawałem 60PTZ i nadal tyle samo dostaje Sad

Nie wiem czy coś jest źle czy tak ma być:@ Proszę o pomoc!


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - jaaanek1 - 03-04-2011 14:45

ptzy za filmiki in minute the holmes kill spin czy jak to sie zwie nie mnoza sie przy promocjach


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - tomko111 - 03-04-2011 14:47

5X PTZ otrzymujesz za filmy, które nie są jużw promocji.
Czyli jest dokładnie tak jak pisze janek Wink


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - amo123 - 03-04-2011 14:49

A przy jakich filmikach PTZ-y mi się mnożą?
Tzn. jakie rodzaje filmików? (chodzi mi o nazwy)


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - veyond - 03-04-2011 14:56

Ustaw sobie sortowanie wg ilości p-tów - ptz high to low. Inaczej do ładu z tym nie dojdzie bo było to wielokrotnie mieszane.


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - amo123 - 03-04-2011 15:00

Tzn ze już mam napisane ile już dostaje punktów za filmiki i nie da rady więcej wyciągnąć?


RE: Pytanie dotyczące UW Gold Non-ZList - veyond - 03-04-2011 16:58

(03-04-2011 15:00)amo123 napisał(a):  Tzn ze już mam napisane ile już dostaje punktów za filmiki i nie da rady więcej wyciągnąć?
Raczej nie. Ja mam w tej chwili te długie (pow 8min) po 100 ptw ale nie mam ważnej tapety. Na stronie z tapetą jest tabelka, może tak będzie łatwiej przeliczyć.