Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[UPDATE] [AID] AuctionHelper - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [UPDATE] [AID] AuctionHelper (/Temat-UPDATE-AID-AuctionHelper-34505)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [AID] AuctionHelper - olaaaxpp - 03-04-2011 13:10

Cytat:
Cytat:@author A2

Cytat:Szukałem takiego gościa wszędzie na wszystkich forach na świecie o Lockerz i żadnego takiego nie znalazłem. Gdybym miał z nim kontakt pogadałbym z nim n.t tego skryptu i tego czy mogę to udostępnić, a wiem że wiele osób nurtuje wchodzenie w źródło strony i skopiowanie ID, więc im to ułatwiłem. Mam nadzieję że im pomogłem.

Nie znalazłeś i nie znalazłbyś, bo autor nie występuje pod tym nickiem na forach. I uwierz mi, nie zgodził by się na udostępnienie.


RE: [AID] AuctionHelper - derdi - 03-04-2011 13:15

Posiadam ten skrypt od czasu gdy nie było miliona wersji była tylko jedna, tzn miesiąc - dwa, po uruchomieniu przez lockerz zakładki aukcyjnej. Może dlatego żyje w przekonaniu iż to jest prawdziwy autor.

Twoja wina, że zmieniłeś A2 na Dominator, czytałeś o przywłaszczaniu sobie kodu programistycznego?
Nawet w temacie bota Grze_chu jest o tym więc daleko nie masz...


RE: [AID] AuctionHelper - pierog007 - 03-04-2011 14:01

(03-04-2011 12:42)Dominator napisał(a):  Szukałem takiego gościa wszędzie na wszystkich forach na świecie o Lockerz i żadnego takiego nie znalazłem. Gdybym miał z nim kontakt pogadałbym z nim n.t tego skryptu i tego czy mogę to udostępnić, a wiem że wiele osób nurtuje wchodzenie w źródło strony i skopiowanie ID, więc im to ułatwiłem. Mam nadzieję że im pomogłem.

pomogłeś, dzięki Smile


RE: [AID] AuctionHelper - Czarny767 - 03-04-2011 14:29

Jak chcesz być programistą - to zrób coś sam,a nie wymazujesz autora,wpisujesz "Dominator aka Hakier I" ,i jesteś "pro,elo " programista..


RE: [AID] AuctionHelper - Scoobyx - 03-04-2011 14:46

Pewnie nawet nie jesteś programistą. :/
Chcesz coś osiągnąć ? To się naucz ! A nie kopiuj cudzej własności.


RE: [AID] AuctionHelper - DDK - 03-04-2011 15:26

Omfg człowiek chce pomóc, daje to za darmo i po nim jeździcie. Ogarnijcie

Mi sie nie przyda ale + Dominator Smile


RE: [AID] AuctionHelper - DJAd1 - 03-04-2011 17:58

(03-04-2011 08:53)Dominator napisał(a):  @Do was; rozumiem że to nie mój skrypt lecz to nie jest jakiś pro elo podbijacz który robi nieziemskie rzeczy, to jest tylko wyświetlanie ID aukcji - przecież to nic złego że takie coś zrobiłem.

Skoro nie twój to po jaką cholerę podpisujesz się pod niego?

Cytat:// @author Dominator



RE: [AID] AuctionHelper - Vesperus - 03-04-2011 21:44

Trochę przesadzacie, dostaliście ten skrypt za darmo i jeszcze jakieś problemy widzicie, posiadam biddera Bid Now i pomimo że mam ten skrypt nagradzam Dominatora punktami reputacji ponieważ te forum jest po to by sobie pomagać a nie wytykać komuś że nie jest autorem.


RE: [AID] AuctionHelper - Dominator - 04-04-2011 13:21

Nie daję skryptu po to aby nabić sobie punkty reputacji tylko żeby wam pomóc ... a niektórzy jeszcze to krytykują ...


RE: [AID] AuctionHelper - dawajrowa - 04-04-2011 13:27

Jak mam to zainstalwoac ? Sad