Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[UPDATE] [AID] AuctionHelper - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [UPDATE] [AID] AuctionHelper (/Temat-UPDATE-AID-AuctionHelper-34505)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [AID] AuctionHelper - Czarny767 - 02-04-2011 23:13

Dokładnie . Zerżnięte z innego skryptu ,i uważasz że jesteś "hakierem" . To jest trochę takie,nie teges ; s


RE: [AID] AuctionHelper - Driver - 02-04-2011 23:48

a moze ktos nie ma bid now i co wtedy? nie ma id aukcji , pomyslcie


RE: [AID] AuctionHelper - pierog007 - 03-04-2011 00:08

Gość dał Wam kod za darmo, a Wy po nim jedziecie. Jeśli działa to w czym problem? Jeśli kazał by za to płacić no to można się doszukiwać, że skrypt bardzo prosty i nie warty ceny, i wtedy na pewno udostępniłby go ktoś za darmo. Wtedy ta osoba by dostała mase plusów za to, że reszta nie musiała płacić za skrypt. Więc teraz, wyobraźcie sobie, że ostatnią osobą z tej historyjki jest Dominator...


RE: [AID] AuctionHelper - Dominator - 03-04-2011 08:53

(02-04-2011 23:13)Czarny767 napisał(a):  Dokładnie . Zerżnięte z innego skryptu ,i uważasz że jesteś "hakierem" . To jest trochę takie,nie teges ; s

Jaki z Ciebie detektyw Rutkowski ...

@Do was; rozumiem że to nie mój skrypt lecz to nie jest jakiś pro elo podbijacz który robi nieziemskie rzeczy, to jest tylko wyświetlanie ID aukcji - przecież to nic złego że takie coś zrobiłem.

PS: Już mnie nie krytykujcie.


RE: [AID] AuctionHelper - derdi - 03-04-2011 11:22

OMG zamiast author Dominator wpisz FB89...


RE: [AID] AuctionHelper - Miu - 03-04-2011 12:26

Właśnie o to chodzi Dominator,że skoro chcesz mieć reputy to powinieneś na nie zasłużyć.Jeśli wiadomo,że sam byc tego nie napisał(nie będę tłumaczył skąd to wiem...)to przynajmniej podaj źródło/autora,a nie podmieniasz dane na swój nick i czujesz się Hakierem...
Pozdro...


RE: [AID] AuctionHelper - Dominator - 03-04-2011 12:42

(03-04-2011 12:26)Miu napisał(a):  Właśnie o to chodzi Dominator,że skoro chcesz mieć reputy to powinieneś na nie zasłużyć.Jeśli wiadomo,że sam byc tego nie napisał(nie będę tłumaczył skąd to wiem...)to przynajmniej podaj źródło/autora,a nie podmieniasz dane na swój nick i czujesz się Hakierem...
Pozdro...

Oryginał:

Cytat:@author A2

Szukałem takiego gościa wszędzie na wszystkich forach na świecie o Lockerz i żadnego takiego nie znalazłem. Gdybym miał z nim kontakt pogadałbym z nim n.t tego skryptu i tego czy mogę to udostępnić, a wiem że wiele osób nurtuje wchodzenie w źródło strony i skopiowanie ID, więc im to ułatwiłem. Mam nadzieję że im pomogłem.


RE: [AID] AuctionHelper - derdi - 03-04-2011 12:51

http://screenshooter.net/4413910/yatkwtr
Oryginał...


RE: [AID] AuctionHelper - Jumper002 - 03-04-2011 13:02

@up skąd wiesz, że to oryginał, ja np. mam ten skrypt, który jest podpisany imieniem i nazwiskiem autora, ale sam już nie wiem kto jest prawdziwym autorem.


RE: [AID] AuctionHelper - Dominator - 03-04-2011 13:02

@Derdi
To kolego ja miałem inny ... moja wina ?