Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hasło na foldery w noki c6 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: hasło na foldery w noki c6 (/Temat-haslo-na-foldery-w-noki-c6-34487)



hasło na foldery w noki c6 - mateja11 - 02-04-2011 14:59

SiemaTongue
Mam takie pytanie czy można założyć hasło na foldery w noki c6? tzn na np. filmiki które nagrałem, zdjęcia itp.Mam bardzo dużo ciekawych nagrań, a nie chce żeby ktoś je zobaczyłTongue Jak wiecie jak to zrobić to napiszcie tuTongue za każdą pomoc daje +.
Pozdro^^


RE: hasło na foldery w noki c6 - adik0070 - 18-04-2011 20:13

Mały odkop Big Grin

Jeżeli masz to na karcie pamięci to w menadżerze plików najedz na swoją kartę pamięci, kliknij opcje i Hasło karty pamięci, gotowe Smile


RE: hasło na foldery w noki c6 - mateja11 - 19-04-2011 15:10

wiesz założyłem te hasło ale nic. to hasło tylko zakłada na karte pamięci a nie na filmiki. ja chce żebym jak otwierał filmik to się pojawiało że trzeba hasło wprowadzić. Nie wiem czy można tak zrobić ale kto pyta ten nie błądziTongue czy jakośBig Grin jak każdy wie że ma sybiana to może jest jakiś programik do tego czy coś. Jak coś to czekam na kolejną odp