Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! (/Temat-100-SUPER-Skuteczny-BOT-DO-AUKCJI-24-7-Wygrywaj-z-zamknietymi-oczami-34466)

Strony: 1 2 3 4


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - tomko111 - 02-04-2011 11:43

(02-04-2011 11:35)dawajrowa napisał(a):  Wy wszyscy jesteście pojebani...
Niedawno płakaliśta o LBH że wycikeło i jest sprzedawane a teraz dzieje sie to samo z tym biderem od tomko Sad jeszcze z tydzien i będzie latał po sieci z ceną 1-2$ LOL , chuj jeszcze Mateusza tam rozumiem sprzedawac po 10$ ale kurwa po 5$ ? ja pierdole , chłopcze powiedz mi co Ci to da że puścisz to w siec ? i zastanawia mnie jedno
skoro bot był pisany na zamówienie tomko to skąd go Ty masz ?Huh

Kupił go od jakiegoś użytkownika i teraz sprzedaje. Przecież to śmiech na sali, że nikt z moderatorów jeszcze nie zareagował. A kłamstwa, że posiada licencję na sprzedaż są śmieszne. Z Mateuszem dogadaliśmy się, tylko on i ja mieliśmy prawo do sprzedaży bota.


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 11:47

@up

bajki opowiadaj dzieciakom przed blokiem.

Ustosunkuj sie do tego że nie wywiązujesz się z umowy która dałeś użytkownikom którzy zapłacili Ci 15$ za licencje tylko dlatego że miałeś ich sprzedać 10 złodzieju.


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Driver - 02-04-2011 11:49

wez killer przestan oszukiwac , zarejestrowałes sie wczoraj i juz sprzedajesz


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 11:52

@up

dzisiaj kolego dzisiaj Smile

a sprzedawać będę kiedy mi się podoba Ty akurat nie masz za dużo do powiedzenia Smile
Od tego jest ten dział.


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Driver - 02-04-2011 11:54

no wlasnie , a oni sprzedaja tego bota od dawna wiec.....


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 12:16

a Marcin Miller to mezczyzna ! ale co ma piernik do wiatraka? chcesz zostac filozofem to idz na samosie.

rzuc alkohol czy co tam bierzesz...
tomek przestal sprzedawac to i ja przestaje Smile


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - InTeR - 02-04-2011 12:22

(02-04-2011 12:16)KillerPoland napisał(a):  a Marcin Miller to mezczyzna ! ale co ma piernik do wiatraka? chcesz zostac filozofem to idz na samosie.

rzuc alkohol czy co tam bierzesz...
tomek przestal sprzedawac to i ja przestaje Smile

Teraz to i tak już nie ma znaczenia. Bocik zaraz będzie krążył.


100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Magnus - 02-04-2011 14:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Admin - 02-04-2011 15:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.