Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! (/Temat-100-SUPER-Skuteczny-BOT-DO-AUKCJI-24-7-Wygrywaj-z-zamknietymi-oczami-34466)

Strony: 1 2 3 4


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - tomko111 - 02-04-2011 10:56

Ty sobie chyba kpisz. Podrobiłeś jakieś screeny, albo coś i myślisz, że świecisz. Dla mnie jest najważniejsza wypowiedź osoby, która programowała bota. Nie wydał ci żadnej licencji. Zarejestrowałeś się tu dzisiaj (masz fake konto to po pierwsze, multi w dodatku) po to by sprzedać forum, a założę się, że panujesz tu pod innym nickiem. Banan sprawdzi twoje konto nie martw się. Złodziejstwa tu nie tolerujemy. Smile


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 11:03

@up

moje konto juz sprawdzili Tongue nie mam multi koleżko Smile nawet jakbym mial to mam neo więc...

a kipny to są twoje wypowiedzi w moim topicu- zaraz porozmawiamy w twoim temacie Smile
Mam dowody na to że taka licencje posiadam, już wysłałem adminowi stosowne informacje.
I nie płacz tyle - koniec zarabiania na naiwności userów.


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Morfit - 02-04-2011 11:04

Świat się staje coraz głupszy i naiwny :/


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - mateusz171294 - 02-04-2011 11:08

2 informacje
1: zadowolonych klijentow powiadasz? niech napsiza tutaj ze sa zadowoleni tylko niech nie maja rejestracji dzis i niech nie maja 2 postow

2: podaj ta licencje bo nie podales wiem zastanawiasz sie jak ona wyglada :-)


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 11:14

nie ma problemu kolego Smile


1. zadowoleni klienci : rafi, mateusz5511, daniel.sh~~

2. Czekam od godziny az swoja pokazesz Smile ja wyslalem stosone informacje administracji Ty jestes osotania osoba ktorej bede sie tlumaczyl


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - mateusz171294 - 02-04-2011 11:18

1: niech sami moze napisza?
2: ja napisalem Ci pierwszy abys pokazał więc czekam


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - tomko111 - 02-04-2011 11:33

Ostrzegam przed oszustem! Sprzedaje nie swój program!
Administracja zajmie się tym już wkrótce. Smile
A złodziej-sprzedawca otrzyma zasłużonego bota i nie otrzymacie od niego żadnego supportu.


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - dawajrowa - 02-04-2011 11:35

Wy wszyscy jesteście pojebani...
Niedawno płakaliśta o LBH że wycikeło i jest sprzedawane a teraz dzieje sie to samo z tym biderem od tomko Sad jeszcze z tydzien i będzie latał po sieci z ceną 1-2$ LOL , chuj jeszcze Mateusza tam rozumiem sprzedawac po 10$ ale kurwa po 5$ ? ja pierdole , chłopcze powiedz mi co Ci to da że puścisz to w siec ? i zastanawia mnie jedno
skoro bot był pisany na zamówienie tomko to skąd go Ty masz ?Huh


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - Dominator - 02-04-2011 11:40

"ja pierdolę"

przestańcie sprzedawać bo za tydzień nawet decali nie wygramy, jeśli ktoś by ruszył "E-MUSKIEM" zrobił by własny podbijacz

http://www.dobreprogramy.pl/Visual-Basic,Program,Windows,12110.html


RE: 100% SUPER Skuteczny BOT DO AUKCJI 24/7 - Wygrywaj z zamkniętymi oczami ! - KillerPoland - 02-04-2011 11:43

@up

no właśnie e-programisto dominatorze <Facepalm>

@dawajrowa

gdyby ziomus nie byl tak lapczywy i faktycznie sie wycofal po 10 licencjach to ten temat by nie powstal, ba mało tego jesli on okaże się uczciwy i zaprzestanie sprzedawania programu to zrobie to samo.