Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi (/Temat-Sprawdziany-dla-gimnazjum-paczka-duzo-przedmiotow-odpowiedzi-34457)

Strony: 1 2


Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - Stasiu89 - 02-04-2011 07:45

Witam
posiadam sprawdziany dla gimnazjum z nastepujacych przedmiotow:

-spotkanie z fizyka 1,2,3
-matematyka z + 3
-chemia nowej ery 1,2,3
-biologia puls zycia 1,2
-j.angielski up beat 3

Link do sprawdzianow: http://www.filesonic.com/file/461442031


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - kolix - 02-04-2011 08:29

Sprawdził to ktos??


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - Paviano - 02-04-2011 10:36

Mi się nie przyda, bo nauczyciele sami wymyślają :/


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - mikolaj90 - 02-04-2011 11:17

O może się przyda, bo moim nauczycielom niektórym się nie chce robić własnych sprawdzianów Smile Od Biologi bierze z neta i ostatnio kolega cały sprawdzian miał w telefonie, a sprawdzian był taki sam co w telefonie.


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - kolix - 03-04-2011 08:36

Ale nie ma jakiś wirusów czy cos??


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - mikolaj90 - 03-04-2011 12:35

Ściągnąłem i nie ma żadnych wirusów. Wszystkie te sprawdziany można znaleźć w internecie bez problemu. Najwięcej jest na chomikuj. Już raz pościągałem te same sprawdziany i teraz znowu ściągnąłem te same, bo myślałem, że do biologi będą takie jakie robi moja nauczycielka. Ale ona robi jeszcze inne.


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - adik0070 - 03-04-2011 12:54

A chemia nowa ustawa, czy stara?


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - kolix - 03-04-2011 13:52

Co teraz powtarzacie ????? Bo nie wiem co tydzień przed powtarzać?


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - mikolaj90 - 03-04-2011 14:54

Chemia Nowa Era są 1, 2, 3 ale i tak moja nauczycielka robi inne. Kolix pytasz się mnie ?


RE: Sprawdziany dla gimnazjum (paczka) duzo przedmiotow + odpowiedzi - kolix - 03-04-2011 18:02

Wszystkich Smile