Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Możliwość Zarobku!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa Możliwość Zarobku!! (/Temat-Nowa-Mozliwosc-Zarobku-34412)



Nowa Możliwość Zarobku!! - nikaraqula26 - 01-04-2011 13:54

Cześć,
Śledzę, na co dzień postępy w różnych branżach gospodarki, szukając tym samym najłatwiejszych bądź najbardziej pewnych inwestycji, w które mogę zainwestować swój czas, energię i pieniądze. W tej chwili z najbliższymi osobami biorę udział w projekcie, gdzie nie musze nic sprzedawać ani kupować a robię to, co każdy z nas przez kilka minut lub godzin dziennie - włączam FACEBOOK, NASZĄ-KLASĘ i inne portale społecznościowe. Kiedyś robiłem to z ciekawości, dla zabawy i „zabicia” czasu. Nieświadomie pomagałem tym portalom zarabiać duże pieniądze. Nie wiedziałem, że zapraszając znajomych na Facebook czy do Naszej-klasy podnoszę ich wartość rynkową (jeden zaproszony przeze mnie użytkownik na portalu takim jak Facebook to dla nich zarobek rzędu 50-70 $ rocznie!). Najśmieszniejsze, że nie dostałem od nich ani złotówki. A czy portal, z którego do Ciebie piszę, choć raz podzielił się z Tobą tym, co dla niego zarobiłeś? Czy namawiałeś kogoś ze znajomych żeby to zrobił czy sam się zarejestrował? Widzisz ile osób, na co dzień cieszy się z możliwości komunikowania poprzez portal społecznościowy? Ja również cieszę się z tych możliwości, ale od niedawna zarabiam przy okazji niezłe pieniądze. Jeżeli zrozumiałeś, jaki potencjał drzemie w portalach społecznościowych, zastanów się przed jak stoisz szansa:

Portal posiada takie same możliwości korzystania z serwisu jak największe serwisy na świecie (dodawanie zdjęć, komunikowanie się miedzy sobą, dzielenie się myślami, itp.), ale pod względem całej gamy opcji dla użytkownika przerasta FB i NK o 80%.

Każdy aktywny użytkownik, którego zaprosiłeś do swoich znajomych wytwarza dla Ciebie dochód, bo tak jak wspomniałem posiada on swoją wartość (aktywność = uzupełnienie profilu (umiejętności, zainteresowania i zdjęcie + korzystanie z portalu).

a teraz praktyka:

Rejestrujesz się jako darmowy użytkownik:

Mój pomysł na rozwój i zarabianie przy dobrze wykonanej pracy po 5 tygodniach 400 EURO (1600 zł)/miesięcznie DOCHODU PASYWNEGO (wypłacanego stale i dziedzicznego)!!

MASTER PLAN:

1. PIERWSZY TYDZIEŃ - Średnio jedna osoba ma na portalu społecznościowym 126 znajomych. Nie musisz dawać szansy zarabiania pasywnego wszystkim. Wybierz w ciągu tygodnia tylko 5 znajomych, którzy chcą zarabiać pasywnie i zarejestrują się ZA DARMO i takim sposobem masz:
5 OSÓB

2. DRUGI TYDZIEŃ - niech Ci znajomi podzielą się tylko z 5 osobami takim sposobem zarabiania! Dzięki czemu w Twojej grupie pojawia się:
30 OSÓB

3. TRZECI TYDZIEŃ - kolejnych 25 osób znajdzie 5 znajomych, i takim sposobem masz:
155 OSÓB

4. CZWARTY TYDZIEŃ - kolejnych 125 osób znajdzie tylko 5 znajomych, i takim sposobem masz w sumie:
775 OSÓB

5. PIĄTY TYDZIEŃ - kolejnych 625 osób zaprasza TYLKO 5 osób a Twoja grupa rozrasta się do liczby:
3905 OSÓB

Tym sposobem rejestrując się za darmo w 5 tygodni pracy przez kilka minut tygodniowo, mamy dochód pasywny ok. 100 EURO (400 złotych) tygodniowo, czyli ponad 400 EURO (1600 złotych) miesięcznie (i z każdym tygodniem więcej, bo osoby, które raz zarejestrowałeś lub zrobił to ktoś z Twojej grupy, cały czas przesyłają ten pomysł dalej)

Jako pakietowy użytkownik (płatna rejestracja) możesz zarabiać tą samą pracą o 100% więcej czyli po 5 tygodniach nie 400 Euro a ponad 800 Euro.(info u Mnie)

KOLEJNY SZÓSTY TYDZIEŃ – odpoczywasz a Twoja grupa liczy już:
19530... to 5 x więcej, więc zarabiasz 5 x więcej!

Teraz zadaj sobie dwa pytania:
1. Co będzie jak zaproszę na początku nie 5 osób a kilkadziesiąt?
2. Co zyskam jak zlekceważę tą szansę?

W tym momencie mam kilku najbliższych znajomych, którzy robią to ze mną.

W Polsce wie o tym mała grupa ludzi, na Świecie 1.300.000 ludzi. Pomyśl ilu jest ludzi, którzy o tym nie wiedzą? Gdzie Ty jesteś w tym momencie?

Daję Tobie mój pomysł, materiały i moją wiedzę na temat budowania sukcesu w biznesie, teraz decyzja należy do Ciebie
Wszystkich Zainteresowanych Zapraszam na PW Pozdrawiam!


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - artekn - 01-04-2011 16:50

Ciekawy pomysł...Big Grin


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - nikaraqula26 - 03-04-2011 17:16

Witam wrzucam dowód wypłacalności serwisu:

[Obrazek: wyplata.png]


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - Anonimowy009 - 03-04-2011 17:58

Wypłacają na PP i za co się tu konkretnie tą kase otrzymuje ? ;p


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - nikaraqula26 - 03-04-2011 18:01

Masz dwa sposoby na wypłacanie. Pierwszy sposób to kupienie za zarobione pieniądze w ich sklepie, drugi sposób to zakup u nich karty bankowej za 149 Euro, wtedy dostaje się u nich konto bankowe, oraz kartę Visa i wtedy wszystkie zarobki są przelewane na konto. Oczywiście można te 149 euro zapłacić uzbieranymi pieniądzmi na koncie.


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - Anonimowy009 - 03-04-2011 18:13

A ile Ty tam masz zarobione ?


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - dawid327 - 06-04-2011 23:18

Hmmm , całkiem ciekawe Tongue Wysłałem Priva


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - Za$ada - 07-04-2011 00:01

Tą stroną jest SiteTalk, coś ostatnio dużo powstaję takich serwisów, lecz pierwszym był SiteTalk. Wink
Słyszałem o tym projekcie w połowie 2010 roku. Tongue


RE: Nowa Możliwość Zarobku!! - nikaraqula26 - 07-04-2011 00:05

Tak, tylko tutaj mamy gwarant zarobków.Site Talk jest bardzo dobrą alternatywą nie tylko ze względu na zarobek, ale ze względu na Portal Społecznościowy .Zapraszam do obejrzenia ;]
http://www.youtube.com/watch?v=NkACSxKqBpE


Nowa Możliwość Zarobku!! - Hybrid1990 - 01-06-2021 16:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.