Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ (/Temat-Dostales-kase-z-Cashfile-WEJDZ-34322)



Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Lontek - 30-03-2011 19:40

Witam. Dostałem wypłatę z Cashfile na kwotę 36.31$. Te pieniądze nie są mi potrzebne w tym banku więc jeżeli dostałeś wypłatę z Cashfile i chcesz zarobić te kilka złotych to z chęcią zamenię je na Paypal w kwocie 33$ więc jeżeli chcesz zarobić tą dychę to pisz PW Smile

Ofc jest to zamiana ja Ci daję kasę na Alertpay ( jeżeli dostałeś kasę z Cashfile i wypłacasz na konto bankowe to zarabiasz 10zł i wyświadczasz mi przysługę) a ty mi na Paypalu

Weźcie się zlitujcie potrzebuje "kesza" ( bo nie mam konta w banku by wypłacić )na wysłanie rzeczy z PE a wy zarabiacie około 10zł Wink

Screen:

[Obrazek: 45683120.png]


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Grabowkers - 30-03-2011 19:42

Otrzymałem 24$ Big Grin
Również chętnie to na coś wymienię, wszelkie propozycje na PW Smile


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Colek - 30-03-2011 20:09

AlertPay bierze prowizje, więc wyjdę na minusie.


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Lontek - 30-03-2011 20:15

To ile musiałbym Ci dać, żebyś nie wyszedł na - ?


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - rajmek126p - 30-03-2011 20:19

alertpay na polskie banki sobie zawija 11zł


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Colek - 30-03-2011 20:20

I jeszcze zżera kase jak ci dojdzie kasa z CF na AP.


RE: Dostałeś kasę z Cashfile WEJDŹ - Lontek - 31-03-2011 16:39

Dobra wymieniłem się z Haggzordem Wink

Temat 4 close