Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! (/Temat-Zamkniety-REWELACYJNY-BOT-DO-AUKCJI-LOCKERZ-NOWA-WERSJA-znacznie-lepsza-niz-wersja-tomka111-34269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - InTeR - 01-04-2011 20:30

(01-04-2011 19:43)tomko111 napisał(a):  Apeluję - żaden update nie został wydany, użytkownik mateusz nie ma żadnego pojęcia o programowaniu, więc nie wierzcie w jego bajeczki. Wciąż posiada wersję przy której są same outbidy.

Zapraszam do mojego tematu, nikt stąd nie wygrał żadnej rzeczy jeszcze, a w moim temacie już można zobaczyć jak osoby wygrywają i to fajne rzeczy. Smile

Co się wpieprzasz do tematu z reklamą jak nie wiesz?
Skąd wiesz czy naprawdę nie został wydany update?


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - mateusz171294 - 01-04-2011 21:01

(01-04-2011 19:43)tomko111 napisał(a):  Apeluję - żaden update nie został wydany, użytkownik mateusz nie ma żadnego pojęcia o programowaniu, więc nie wierzcie w jego bajeczki. Wciąż posiada wersję przy której są same outbidy.

Zapraszam do mojego tematu, nikt stąd nie wygrał żadnej rzeczy jeszcze, a w moim temacie już można zobaczyć jak osoby wygrywają i to fajne rzeczy. Smile

Dobrze Ci inter chłopcze powiedział nie wpieprzaj się ! nie ja go zmodyfikowalem teraz tylko inna osoba tyle !


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - Admin - 02-04-2011 09:26

Bidder faktycznie działa (synchronizuje czas, automatycznie podbija, mozna zalogowac sie na kilku kontach), nie miałem możliwości przetestowania go na vpsie, dlatego nei jestem w stanie zweryfikować "jak dobrze działa".


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - plove - 06-04-2011 21:44

Sorki że wpiszę coś nie na temat, nic nie kupiłem od mateusza więc też jego strony nie trzymam ani nie jest przeciwko niemu.
Pamiętacie niedawną (z miesiąc temu) aferę z wyciekiem kont Lockerz razem z loginami i hasłami ? To właśnie tomko1111 opublikował wszystkie konta w necie i to właśnie dzięki niemu konta straciło prawie 200osób, wywija się, kłamie, kręci i co najważniejsze nie umie czytać.

Sprzedałem mu kiedyś poradnik do SC, z 30osób które ode mnie go kupiły tylko on miał jakieś problemy a raczej jeden problem - nic nie robił i oczekiwał kokosów Big Grin
Tak więc nie wierzcie w ani jedno słowo tego krętacza, to w ogóle szczyl nie mający 18lat - skąd to wiem ? Robiłem z nim interes przez allegro.
Dziwie się że na tym forum jeszcze taka osoba coś sprzedaje, takie robactwo powinno się tępić.

Pozdrawiam i przepraszam za spam.


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - mati1408 - 06-04-2011 22:58

Nie tylko opublikował dane do wielu kont, ale także sprzedawał za niezłą kase, moje z 133k PTZ opchnął za prawie 30$.
Nie zdziwię się jak niedługo znów będzie płacz, że konta pokradli.


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - mateusz171294 - 07-04-2011 06:24

Plowe i Mati dzięki za info kto wiedzial to nie kupil lecz Ci co kupili... Nie chcę się wypowiadać bo mało znam tomka

Pozdrawiam Mateusz


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - m4rcin93 - 07-04-2011 08:16

bot tomka działa tak jak twój. żadnego update'a nie było z twojej strony bo chyba program by o nim poinformował nie? -.-


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - mateusz171294 - 07-04-2011 13:52

nie zrobilem autoupdate wersja byla zmodyfikowana i to teraz mozna powiedziec 2 różne programy


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - dawajrowa - 07-04-2011 13:57

(06-04-2011 21:44)plove napisał(a):  Sorki że wpiszę coś nie na temat, nic nie kupiłem od mateusza więc też jego strony nie trzymam ani nie jest przeciwko niemu.
Pamiętacie niedawną (z miesiąc temu) aferę z wyciekiem kont Lockerz razem z loginami i hasłami ? To właśnie tomko1111 opublikował wszystkie konta w necie i to właśnie dzięki niemu konta straciło prawie 200osób, wywija się, kłamie, kręci i co najważniejsze nie umie czytać.

Sprzedałem mu kiedyś poradnik do SC, z 30osób które ode mnie go kupiły tylko on miał jakieś problemy a raczej jeden problem - nic nie robił i oczekiwał kokosów Big Grin
Tak więc nie wierzcie w ani jedno słowo tego krętacza, to w ogóle szczyl nie mający 18lat - skąd to wiem ? Robiłem z nim interes przez allegro.
Dziwie się że na tym forum jeszcze taka osoba coś sprzedaje, takie robactwo powinno się tępić.

Pozdrawiam i przepraszam za spam.

Odjeb sie od Tomko bo On akurat jeśli chodzi o bota nic nie zrobił... nikomu konto jeszcze nie zginęło , a reszte całej akcji z botem przemilczę chociaż wkurwiłem sie dzisiaj na kogos ,powinienm napisać ale nie jestem chujem żeby robić innym problemy...


RE: REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - viking - 07-04-2011 19:25

(07-04-2011 13:52)viking napisał(a):  sprzedam bota 24/7 w promocyjnej cenie 8$ a dla pierwszych 3 osob 6$
kontakt PW albo gg 20555154

pozostało mi jeszcze 9/10 licencji w dobre cenie