Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! (/Temat-Zamkniety-REWELACYJNY-BOT-DO-AUKCJI-LOCKERZ-NOWA-WERSJA-znacznie-lepsza-niz-wersja-tomka111-34269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - mateusz171294 - 29-03-2011 21:24

Witam Wszystkich
Dziś na sprzedaż wystawiam Bota do aukcji 24/7. Bot jest napisany specjalnie dla mnie (tę samą wersję prawdopodobnie posiada tomko111 - nie wnikam). Otrzymałem pozwolenie do sprzedaży bota.

Sprzedaję bocika, gdyż kończę z Lockerz wygrałem co chciałem tyle czas zająć się czymś innym nie można żyć tylko jednym :-)

Bocik posiada rozbudowany system bid'owania co daje znacznie większe efekty niż np. znany wszystkim bot Grzecha. Bocik biduje z 1,2,3 lub aż 4 kont (można wybrać) - Co zwiększa 4 krotnie zdobycie wybranej nagrody. Program synchronizuje czas z lockerz oraz sam rozpoczyna bidowanie kilka sekund przed zakończeniem aukcji (jest obcja ręcznego rozpoczęcia bidowania kiedy się chce ;-)

Cena: 10$
Kontakt: PW, gadu:6588080


Proszę o kontakt przed zakupem chętni zostaną zebrani oraz zostanie im sprzedany program.

Jeśli chodzi o aktualizacje... Hmm szczerze mówiąc nie mam pojęcia nie gwarantuje, że się pojawią jak na razie program działa i można nim coś godnego wyrwać :-)

NIE GWARANTUJĘ ŻE BOTEM WYGRASZ np. PS3 - na aukcjach jest kilkadziesiąt botów.

Jeśli będzie taka możliwość mogę przesłać Adminowi program aby nie było że kantuje... Zapraszam również na TeamViwer ;-)

Ps. Posiadam również VPS z pingiem 1 ms do wynajęcia na godziny. Cena takowego wynajęcia to koszt około 2$ na godz.


Edit:
UPDATE !
Wersja została poprawiona działa teraz kompletnie bez zarzutu ! - wersja zapewne lepsza niż wersja tomko'a111 - testowałem jego wersje i no cóż... moja po modyfikacji zapewne lepsza !


ZAPRASZAM



RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - rajmek126p - 29-03-2011 21:34

rezerwuję


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - tomko111 - 29-03-2011 21:35

Cytat:Bot jest napisany specjalnie dla mnie (tę samą wersję prawdopodobnie posiada tomko111 - nie wnikam). Otrzymałem pozwolenie do sprzedaży bota.

Nie mów, że był pisany specjalnie dla Ciebie bo to totalne kłamstwo, był on pisany tylko i wyłącznie dla mnie, a Ty wszedłeś w jego posiadanie zupełnie przez przypadek. Dodatkowo, nie masz tej samej wersji, masz tę która posiada błędy, tzn. masz błędy w kodzie, raz się włącza synchronizacja, raz nie, błędnie synchronizuje czas z Lockerz.

Odradzam kupno, po pierwsze użytkownik chcę wam udostępnić VPSa po zawyżonych cenach (u mnie 1.25$ za VPSa o szybkim procesorze), u mnie otrzymujecie NAJNOWSZĄ aktualizację bota, która nie ma żadnych błędów, dodatkowo dołączam poradnik - jak licytować, czym się kierować przy licytacji, instrukcję obsługi całego bota, oraz jak otrzymać POTWIERDZENIE nagrody.

Zastanówcie się czy 3$ jest warte aby ryzykować kupno bota z błędami.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - mateusz171294 - 29-03-2011 21:49

(29-03-2011 21:35)tomko111 napisał(a):  
Cytat:Bot jest napisany specjalnie dla mnie (tę samą wersję prawdopodobnie posiada tomko111 - nie wnikam). Otrzymałem pozwolenie do sprzedaży bota.

Nie mów, że był pisany specjalnie dla Ciebie bo to totalne kłamstwo, był on pisany tylko i wyłącznie dla mnie, a Ty wszedłeś w jego posiadanie zupełnie przez przypadek. Dodatkowo, nie masz tej samej wersji, masz tę która posiada błędy, tzn. masz błędy w kodzie, raz się włącza synchronizacja, raz nie, błędnie synchronizuje czas z Lockerz.

Odradzam kupno, po pierwsze użytkownik chcę wam udostępnić VPSa po zawyżonych cenach (u mnie 1.25$ za VPSa o szybkim procesorze), u mnie otrzymujecie NAJNOWSZĄ aktualizację bota, która nie ma żadnych błędów, dodatkowo dołączam poradnik - jak licytować, czym się kierować przy licytacji, instrukcję obsługi całego bota, oraz jak otrzymać POTWIERDZENIE nagrody.


Zastanówcie się czy 3$ jest warte aby ryzykować kupno bota z błędami.

OK Tomeczku widze nie chcesz skorzystać z propozycji jaką ci podałem więc przejdę do rzeczy
1 Oboje wiemy, że bot nie był napisany tylko dla Ciebie i proszę nie wmawiaj nikomu tutaj takich kłamstw ! Przez przypadek powiadasz... Cóż kolejna bzdura to ty wszedłeś w jego posiadanie przez przypadek i obaj wiemy o tym gdy poruszysz ten temat powiem cos więcej co nie zbyt wpłynie korzystnie na sprzedawany przez Ciebie bot

2 Mój bot nie ma absolutnie żadnych wad biduje jak trzeba i rozpoczyna bidowanie również w odpowiednim czasie ! nie wiesz, gdyż nie widziałeś mojego bota ! Jako dowód dam screen (jutro) z jednej z wygranych z aukcji

3 Człowieku nie wiesz jaki ja mam VPS sądzisz że na amazonie? mylisz się! nie zniechęcaj ludzi do kupna gdy sam nic o tym nie wiesz !!!

4 Najnowszą wersję powiadasz? sam mówisz że to nie ten sam bot więc skąd wiesz jaka jest u mnie aktualizacja ogarnij się człowieku !

5 Dodam, że sam wypuszczę poradnik mówiący nie tylko kiedy i jakie nagrody licytować oraz jak dostać potwierdzenie ale dam swój patent pozwalający jeszcze bardziej wygrać aukcje !


Ps. nie może już dzis odpisywać gdyż muszę iść tobie tomeczku też radzę do szkoły iść a nie na "uczelnię" <lol2>

Pozdrawiam



Ps. proszę moderatora o usunięcie tematu gdyż powstał przez przypadek w złym dziale !


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - Bolt - 29-03-2011 21:55

mateusz jedna wielka zenada, mam taka zasade ze wierze tym co potrafia pisac po polsku, no wiec sie nie lapiesz.. A poza tym bys wlasny opis zrobil a nie zerzniety ctrl+c i ctrl+v...


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - pierog007 - 29-03-2011 21:56

(29-03-2011 21:49)mateusz171294 napisał(a):  skożystać

kożystanie

Jerk2


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - LessiPL - 29-03-2011 22:26

tomko nie wyslal adminowi bota - jak ty wyslesz a admin potwierdzi ze to dziala to kupuje.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - Killer - 29-03-2011 22:32

mnie nawet troche mateusz przekonał Smile poczekam na rozwinięcie tematu Smile

ps.
jeśli temat jest w złym dziale to wystarczy ze autor to zgłosi a temat zostanie przeniesiony tam gdzie będzie sobie życzył.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - Admin - 29-03-2011 23:32

temat przeniesiony do odpowiedniego działu Smile


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - maryjan - 29-03-2011 23:41

Bardziej bym zaufał mateuszowi niż tomko. tomko - pamiętasz pewnie sytuację z wyciekiem kont na lcp? no to już wiesz dlaczego bym zaufał mu a nie tobie.