Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]autofill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]autofill (/Temat-Rozwiazane-autofill-3424)



[Rozwiązane]autofill - loczek - 17-03-2010 15:56

siema sciagnolem autofill i ściagnolem regułke tez włączam zeby wpisać dane wpisałem dalem ok wchodze zeby zobaczyc ile czasu mi zajmie kupno jestem juz w pisywaniu danych klikam crtl plus j i nic mi sie nie wypełnbia wogole jak patrzyłem to tam trzeba podac numer tel a w autofill nie bylo takiego polka do wpisania


RE: autofill - Kilol - 17-03-2010 15:59

Wciśnij "ALT + J" i napisz czy zadziałało.Tongue


RE: autofill - loczek - 17-03-2010 16:02

no zadziałało ale nie wypełniło mi Phone , zip, state, city, country ;// i wyskoczylo mi wybierz alternatywne o co b


RE: autofill - Kilol - 17-03-2010 16:06

Pewnie masz złą regułkę. Zainstaluj tą - http://wrzucacz.pl/file/1561266313950

Pamiętaj, że swoje dane wpisujesz w pole "Wartość".


RE: autofill - loczek - 17-03-2010 16:25

OK JUZ JEST DOBRZE Wink WPISAŁEM W PROFILU DOMYŚLNYM MUSI BYC SPRCJANA REGUŁKA? AHA I DLACZEGO JAK MIERZE CZAS TO PISZE MI TAK Złożyłeś zamówienie, jednak wystąpił błąd podczas liczenia czasu.


RE: autofill - Kilol - 17-03-2010 16:27

Musisz włączyć stronkę od nowa, lub wcisnąć "Wstecz" i będzie dobrze.Smile

Zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]autofill - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.