Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dziwna Sprawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Dziwna Sprawa (/Temat-Rozwiazane-Dziwna-Sprawa-34190)



[Rozwiązane]Dziwna Sprawa - Lubelak - 28-03-2011 18:10

Mam dziwną sprawę ,kupiłem jakiś czas temu konto na lockerz z dostępem do 1 resa ,gość mnie oszukał ,postraszyłem i oddał konto i pieniądze choć konta nie chciałem ,dziś pisze żebym mu zwrócił konto choć mam dowody że dał mi je straszy policją Big Grin co robić ?[/u]
Cytat:Ostatecznie mogę Ci oddać połowę pieniadzy jak chcesz i konto zostawisz dla siebie.



RE: Dziwna Sprawa - budzik6410 - 28-03-2011 18:12

Nic.Tylko starszyBig Grin


RE: Dziwna Sprawa - skowroneQ - 28-03-2011 18:13

Starszy Big Grin


RE: Dziwna Sprawa - ledo - 28-03-2011 18:16

Starszy, starszy


RE: Dziwna Sprawa - Grabowkers - 28-03-2011 18:17

Tak jak ty go straszyłeś, tak on próbuje zrobić to samo Tongue Daj sobie spokój.

Wy*ebane miej i się śmiej Lol


RE: Dziwna Sprawa - DDK - 28-03-2011 18:20

Ja bym go olał Big Grin Za 10zł na policje hehueheheh


RE: Dziwna Sprawa - xPietrek - 28-03-2011 18:32

Handel kontami jest nielegalny :> Zamkną Was obu!


RE: Dziwna Sprawa - n1dor - 28-03-2011 21:04

Olej typa poprostu...nawet jak Cb pozwie do sadu to sad ja umozy na pierwszej rozprawie z powodu malo wartosciowej straty czy jakos tak tam jest, nie pamietam dokladnie tej regułki. Big Grin zablokuj kontakt z nim, napisz mu niech wypie*** i pozdro dla typa Big Grin


RE: Dziwna Sprawa - Admin - 29-03-2011 13:14

dożywocie dla Was obu za handel nielegalnymi kontami, lepiej wiej za granice polski Smile

Odpowiedzi już dostałeś jenoznaczne więc zamykam Smile


[Rozwiązane]Dziwna Sprawa - Admin - 29-03-2011 13:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.