Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. (/Temat-Konto-PayPal-a-wiecej-adresow-e-mail-34149)



Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - Domo2010 - 27-03-2011 18:12

Witajcie Cool. Posiadam konto na PayPalu i korzystam z 5 skrzynek pocztowych, te skrzynki są powiązane z moim kontem PayPal. No właśnie, ale nie wiem czy bez obaw będą na moje konto dochodziła kasa, bo nie jestem pewny? Proszę o pomoc, bo nie wiem i czy mam spać spokojnie Big Grin?


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail - Nutric - 27-03-2011 18:27

Jeśli potwierdziłeś adresy e-mail, możesz być spokojny.


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail - Domo2010 - 27-03-2011 19:04

Tak, przychodziły e-maile z PayPala z prośbą o dodanie nowego adresu e-mail.


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - bebek0304 - 13-08-2012 20:11

Żeby nie zakładać nowego tematu to sie tu podepnę.
Mam pytanko wsunie trochę podobne, czy jeśli mam dwa adresy Email , z czego jeden jest podstawowy na który od zawsze wysyłam pieniądze to czy na ten drugi dodatkowy tez mogę wysyłać pieniądze?


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - tomazzi - 13-08-2012 20:15

(13-08-2012 20:11)bebek0304 napisał(a):  Żeby nie zakładać nowego tematu to sie tu podepnę.
Mam pytanko wsunie trochę podobne, czy jeśli mam dwa adresy Email , z czego jeden jest podstawowy na który od zawsze wysyłam pieniądze to czy na ten drugi dodatkowy tez mogę wysyłać pieniądze?

na każdy dodany e-mail do konta paypal który został potwierdzony kliknięciem w link który przyszedł na dodawany e-mail to tak możesz odbierać środki wysłane na ten e-mail


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - bebek0304 - 13-08-2012 20:20

ok dzięki Wink leci rep Smile


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - Takeo - 14-08-2012 01:58

Mam pytanie odnośnie Paypala i podczepie się tutaj żeby nie robić nowego wątku. Chodzi mi o weryfikacje konta. Wpisałem już tam wszystko co trzeba było, i jest napisane żeby sprawdzić rachunek bankowy "x-4cyfry" za 2 dni i podać kwote jaka doszła. Wszystko jasne tylko czy dobrze jest z tym numerem konta bankowego. Czy każdy tak miał ?


RE: Konto PayPal, a więcej adresów e-mail. - tomazzi - 14-08-2012 06:22

(14-08-2012 01:58)Takeo napisał(a):  Mam pytanie odnośnie Paypala i podczepie się tutaj żeby nie robić nowego wątku. Chodzi mi o weryfikacje konta. Wpisałem już tam wszystko co trzeba było, i jest napisane żeby sprawdzić rachunek bankowy "x-4cyfry" za 2 dni i podać kwote jaka doszła. Wszystko jasne tylko czy dobrze jest z tym numerem konta bankowego. Czy każdy tak miał ?

widzisz w tym miejscu tylko 4 ostatnie cyfry podanego konta bankowego
wszystko pokazywane w informacji jest tak jak być powinno