Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Shop (/Temat-Shop-34130)



Shop - norek - 27-03-2011 12:45

Witajcie.
Proszę was o przetłumaczenie.
Cytat:I'm sorry, I do not see this as an active Lockerz account. Please send your current email address so that we can look this up for you.

Best,
Kathy



RE: Shop - cinexik - 27-03-2011 12:52

Cytat:I'm sorry, I do not see this as an active Lockerz account. Please send your current email address so that we can look this up for you.

Best,
Kathy


Cytat:Przykro mi, nie widzę tego jako aktywne konto Lockerz. (tzn. twoje konto jest nieaktywne:/) Prześlij proszę twój aktualny adres email, żebyśmy mogli sprawdzić to dla ciebie.

Najlepszego,
Kathy


Nie wiem, co do nich napisałeś, i tak trochę głupio brzmi to bez kontekstu, ale maszTongue


Mam nadzieję, że pomogłem Smile
Usługi "Translate with Cinexik" polecają się na przyszłość!



RE: Shop - norek - 27-03-2011 13:03

Dzięki, ta baba jest tempa, czy tylko udaje. Jak napisać, że konto mam aktywne i emaila nie zmieniałem? (napisałem do niej że mi z shopu nie odpowiadają)


RE: Shop - cinexik - 27-03-2011 13:14

Hello!
My account is active and I don't change my email address.

~twój nick


RE: Shop - norek - 27-03-2011 13:57

dzięki