Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Ban konta? (/Temat-Ban-konta-34123)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ban konta? - Morfit - 27-03-2011 20:29

@tomko111 : Nie wiem czy Ty masz jakieś problemy z czytaniem, czy może masz dysleksję - Nie napisałem nigdzie, że uważam, że PS3 jest droższe od laptopa.


RE: Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 20:35

(27-03-2011 20:29)Morfit napisał(a):  @tomko111 : Nie wiem czy Ty masz jakieś problemy z czytaniem, czy może masz dysleksję - Nie napisałem nigdzie, że uważam, że PS3 jest droższe od laptopa.

"więc nie tylko tych co "drogie nagrody" wygrali, chyba że uważasz że PS3, DSi to tanie rzeczy to spoko "

w porównaniu do lapotów i ipadów tak. Xpokerface


RE: Ban konta? - Morgoth2 - 28-03-2011 08:56

Cytat:We don't give specific reasons for the ban. All I can say is it's based on your
redeem history and you violated Terms of Service.

Przynajmniej wiem na czym stoję Tongue

No ale i tak teraz na shopowym coś wygrałęm... Smile i nie anulowali mi
Pochwale się jak dostane do PE Jerk2


RE: Ban konta? - maryjan - 28-03-2011 11:55

(27-03-2011 16:24)tomko111 napisał(a):  O to złodzieje, dobrze, że mam jeszcze jakieś 7 kont, no ale szkoda tych 150k PTZ. No i najważniejsze, że już wysłali mi z tego konta MacBooka, bo bym się pochlastał chyba. Tongue

To co robi Lockerz teraz to porażka, jakieś bany, anulacje same z aukcji, z restocków. Chyba mają za dużo użytkowników. Tongue

Takie teksty są żałosne. Używasz botów do grom wie czego, łamiesz regulamin w 20 miejscach i masz pretensje, że dostałeś bana. Przestrzegaj regulaminu, to bana nie dostaniesz. Powinieneś się spodziewać, że jest taka możliwość, skoro używasz niedozwolonych praktyk.


RE: Ban konta? - tomko111 - 28-03-2011 12:44

@up

A przestań, żal dupę Ci ściska, że Ty nie masz bota i nic nie wygrywasz. Ciekawe czy Ty przestrzegasz tak regulaminu, nie oglądasz filmów przez programy, nie używasz botów do restocków - jeśli tak to pozdrawiam, na pewno coś wygrasz kiedyś na lockerz.
Tylko, że taki ban to loteria ze strony lockerz, wygrałeś za dużo nagród = masz bana. Nie wygrywasz żadnych nagród (nie używasz bota) = nie masz bana. Tongue


RE: Ban konta? - Morfit - 28-03-2011 13:23

@Up :

A chuj Ci do tego czy żal mu dupę ściska ? Chłopak ma w 100% rację ...


(27-03-2011 16:24)tomko111 napisał(a):  O to złodzieje, dobrze, że mam jeszcze jakieś 7 kont, no ale szkoda tych 150k PTZ. No i najważniejsze, że już wysłali mi z tego konta MacBooka, bo bym się pochlastał chyba. Tongue

To co robi Lockerz teraz to porażka, jakieś bany, anulacje same z aukcji, z restocków. Chyba mają za dużo użytkowników. Tongue

Polecam przestrzegania regulaminu, chyba że znów nie będziesz potrafił przeczytać całego dokładnie tak jak niektórych postów na forum. Jeśli tak będzie polecam Ci skopiowanie tekstu i wklejenie go do jakiegoś dyktatora mowy - chyba, że ze słuchem też masz problemy, to Ci nie pomogę.


RE: Ban konta? - Surlope - 28-03-2011 13:27

Cytat:Takie teksty są żałosne. Używasz botów do grom wie czego, łamiesz regulamin w 20 miejscach i masz pretensje, że dostałeś bana. Przestrzegaj regulaminu, to bana nie dostaniesz. Powinieneś się spodziewać, że jest taka możliwość, skoro używasz niedozwolonych praktyk.

Jeżeli uważasz że wygrasz coś na tej stronie bez używiania wspomagaczy to postradałeś rozumy. Boty były od zawsze i będą na zawsze ...Filmy możesz oglądać bez bota i też dostaniesz anulacje..

(28-03-2011 12:44)tomko111 napisał(a):  @up

A przestań, żal dupę Ci ściska, że Ty nie masz bota i nic nie wygrywasz. Ciekawe czy Ty przestrzegasz tak regulaminu, nie oglądasz filmów przez programy, nie używasz botów do restocków - jeśli tak to pozdrawiam, na pewno coś wygrasz kiedyś na lockerz.
Tylko, że taki ban to loteria ze strony lockerz, wygrałeś za dużo nagród = masz bana. Nie wygrywasz żadnych nagród (nie używasz bota) = nie masz bana. Tongue

Po co komuś twój świetny bot którym i tak dostajesz same anulacje Smile?
Przecież jak ci wchodzą 4 bidy na sekundę i wygrywasz np. laptopa ( rzecz która nie jest często na 24/7 ) to sprawdzą jak przebiegało bidowanię w/w przedmiotu.... Gówna prawda z anulacjami , wygrałem Danielowi 150$ i Apple TV i oby dwa potw , jak również klawiaturę dla DDKA w ten sam dzień. Anulalacje się zdarzają ale napewno nie tak często jak przy używanie "super" botów Smile. Wystarczy umiejętnie używać Grzecha


RE: Ban konta? - Morgoth2 - 28-03-2011 13:34

Ja pierdole ale wy macie problemy... Ja mam do wszystkiego bota... nawet do logowania i dalies -,- nie robię NIC co jest zgodne z regulaminem a wygrałem sporo nagród i sporo juz dostałem nie mówiąc ile na mnie czeka... Jak czytam jak wy się napinacie że boty to i tamto i że jest to naganne to śmiać mi się z was chce -,-. Żyjemy w takim a nie innym świecie więc serdecznie pozdrawiam....

"nie jesz szybko,nie jesz wcale!" i tam samo jest na lockerz... po tych banach mam ochotę jeszcze bardziej "bocić" i krytyka w moją stronę po tym poście będzie tylko motorem aby to robić Smile

Pozdrawiam


RE: Ban konta? - Synkretysta - 28-03-2011 13:44

w sumie - to jedyne słuszne działanie - to: "Kto pierwsze ten lepszy"
Tylko Ci co się nie boją anulacji, i idą w Boty mają coś z Lockerz. Szkoda że tak długo opierałem sie pokusie kombinowania
Zresztą też mam 2 bany, na najstarsze konta. Na jednym z nich wygrałem iPada i Toucha


RE: Ban konta? - maryjan - 28-03-2011 14:13

(28-03-2011 12:44)tomko111 napisał(a):  @up

A przestań, żal dupę Ci ściska, że Ty nie masz bota i nic nie wygrywasz. Ciekawe czy Ty przestrzegasz tak regulaminu, nie oglądasz filmów przez programy, nie używasz botów do restocków - jeśli tak to pozdrawiam, na pewno coś wygrasz kiedyś na lockerz.
Tylko, że taki ban to loteria ze strony lockerz, wygrałeś za dużo nagród = masz bana. Nie wygrywasz żadnych nagród (nie używasz bota) = nie masz bana. Tongue

Używam botów. Ale liczę się z tym, że jest to niedozwolone. Nie będę płakał na forum, bo dostałem bana.

Surlope napisał(a):Jeżeli uważasz że wygrasz coś na tej stronie bez używiania wspomagaczy to postradałeś rozumy. Boty były od zawsze i będą na zawsze ...Filmy możesz oglądać bez bota i też dostaniesz anulacje..

Nigdzie nie napisałem, że wygram coś bez botów. Jedynie śmiesznie wygląda żal na forum z powodu bana osoby, która sama nie jest fair co do lockerz.

Podsumowując:

Używasz botów? Używaj, nie mam nic przeciwko (sam ich używam). Ale potem nie miej pretensji do Lockerz, nie nazywaj ich złodziejami, frajerami, bo zasłużyłeś na zablokowanie.