Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Ban konta? (/Temat-Ban-konta-34123)

Strony: 1 2 3 4 5


Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 11:05

Od wczoraj mam problem z zalogowaniem się na konto. Najpierw pomyślałem, że znowu ktoś mi się włamał na konto, ale nie. Więc stwierdziłem, że zresetuję hasło - zmieniłem na inne, e-mail potwierdzający zmianę hasła do mnie doszedł. Nie mniej jednak dalej wyskakuje error: "Invalid sign in, please try again."

Wydaje mi się, że to błąd z bazą danych Lockerz, bo ani nie otrzymałem maila o zmianie hasła wcześniej (próba hackingu), ani nie otrzymałem maila o tym, że moje konto zostało zablokowane/zbanowane.

Miał ktoś z Was już taki przypadek?


RE: Ban konta? - onlyone - 27-03-2011 15:36

Ta, masz bana


RE: Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 15:48

A to lockerz nie wysyła żadnego powiadomienia? Bo widziałem na innych forach, że dostawali.
Ban jest permanentny czy odblokowują po jakimś czasie? Bo kumpel też miał taki problem, a po kilku dniach mógł się znowu zalogować.


RE: Ban konta? - Dominator - 27-03-2011 15:57

Nie masz bana, też to miałem, zmieniłem hasło i grało wszystko jak tarara Wink


RE: Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 16:03

Dominator, tylko zmieniłem hasło i nadal nie działa ;>


RE: Ban konta? - Wojtas100 - 27-03-2011 16:04

(27-03-2011 15:48)tomko111 napisał(a):  A to lockerz nie wysyła żadnego powiadomienia? Bo widziałem na innych forach, że dostawali.
Ban jest permanentny czy odblokowują po jakimś czasie? Bo kumpel też miał taki problem, a po kilku dniach mógł się znowu zalogować.

Ban ,też tak miałem.
Permanentny ban na konta.
Możesz założyć nowe starego nie odzyskasz.


RE: Ban konta? - Morgoth2 - 27-03-2011 16:05

BAN na 100% miałem tak 5 dni temu na 2 kontach... 2 ipady i nano .... ehhhh mail do 4 dni dojdzie
Sad


RE: Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 16:11

Tylko za co jest ten ban? Za wygrywanie na aukcjach, itd? Bo filmów w ogóle nie oglądałem, a na innych kontach wygrałem jeszcze droższe nagrody.

Morgoth Ty już dostałeś maila?

Poczekam jakiś tydzień zanim napiszę, może samo się 'odbanuje'. ;P


RE: Ban konta? - Morgoth2 - 27-03-2011 16:13

Cytat:Dear Lockerz Member,


We are writing to let you know that your account has been closed and that your PTZ have been zeroed out because we have discovered that you have participated in one or more of the following prohibited activities from our terms of service:



PROHIBITED ACTIVITIES

You may not create fake or temporary emails for any purpose in conjunction with sending invites or earning PTZ on Lockerz. You may not sell or purchase Member accounts and/or associated e-mail addresses or PTZ, and you may not sell invitations for membership (via an e-mail invitation website or otherwise). You may not use any device, software or routine intended to damage or interfere with the proper working of the Website or to surreptitiously interceptor expropriate any system, data, images or other multimedia elements or personal information from the Website. You may not take any action which imposes an unreasonable or disproportionately large load on our infrastructure, including but not limited to denial of service attacks, auto-generation techniques, "spam" or any other such unsolicited overload technique.



We have also cancelled any outstanding prizes related to your account.



As we say in the terms of service, this is a community, and if you cheat the PTZ system (including, but not limited to, assisting others in cheating the PTZ system), you cheat the community, and for that you will lose your membership.



This decision is final, and is not open to negotiation.



Best,

Masz napisane za co >.<... to są skurwiele, czekałem na swoje ipady juz po 16 i 13 tygodni... Są jednak szanse że dostane coś bo support odpisał że wyślą... Big Grin


RE: Ban konta? - tomko111 - 27-03-2011 16:19

Ale to wysłali sami od siebie, czy dopiero jak wysłałeś im zapytanie czemu nie możesz zalogować się na konto?