Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter (/Temat-Wybieranie-kategorii-ktoremu-obojetna-jest-wielkosc-liter-34113)

Strony: 1 2 3


Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - Bramkiro - 27-03-2011 08:24

Chciałbym dziś wam przedstawić skrypt mojego autorstwa, który pozwala ustawić sobie nazwę kategorii bez ryzyka, że Lockerz zmieni wielkośc liter(a robi to często).

Skrypt wykonany w JS, wypróbowany już na 4 restockach.
Wiem, że nie mam reputacji dlatego transakcji możemy dokonać przez zaufanego tu użytkownika "ColdGold", który obiecał, że zajmie się pośrednictwem.

Transakcja polega na:
Przelaniu pieniędzy na konto Coldgold, ja wysyłam skrypt jeśli ci działa mówisz o tym Coldgold, a on przelewa kase na moje konto.


Cena: 6$

E-mail Coldgold: [email protected]
Jak wbije na forum powinien się wypowiedzieć(jest w posiadaniu skryptu).


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - ColdGold - 27-03-2011 11:13

Skrypt był robiony od podstaw ! - na moich oczach

A jeśli chodzi o poprawność działania to skrypt był testowany na każdym symulatorze i na ostatnim restocku , jeśli będą jakieś problemy ze skryptem to wystarczy zgłosić i postaramy się to naprawić , jeśli dalej będą problemy zwracana jest kaska ( z mojego konta Pp ) - więc nie ma szans żeby ktokolwiek was tu oszukał


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - m4rcin93 - 27-03-2011 11:18

w AutoIT mozna taki zrobic w kilka minut Tongue


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - maryjan - 27-03-2011 11:41

Jeżeli myślisz, że ktoś kupi ten skrypt za 6$, to chyba jesteś nienormalny. A jeśli ktoś kupił, to jest z niego głupek i tyle.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onlyone - 27-03-2011 11:54

Lol, taki skrypt znalazłem w styczniu na TYM forum, ktoś podawał go w jakimś obszernym temacie informującym o nadchodzącym restocku.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - tomko111 - 27-03-2011 12:00

Lol... zawsze znajdzie się ktoś kto chce zarobić na naiwności ludzi.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - BartuS - 27-03-2011 12:02

Skrypt na kategorie - owszem, ale tym skryptom wielkośc liter PRZESZKADZAŁA, a w tym nie przeszkadza Smile

Pozdro


Edit //

Skoro nawet CG - Vip Poleca to myślę, że to jednak jest coś innego, a nie naciąganie ludzi Smile


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - onlyone - 27-03-2011 12:06

Tak czy siak skrypt jest za darmo w internecie, z tego co wiem nie można podawać linków do konkurencyjnych for, ale właśnie tam możecie je znaleźć.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - maryjan - 27-03-2011 12:15

(27-03-2011 12:02)BartuS napisał(a):  Skrypt na kategorie - owszem, ale tym skryptom wielkośc liter PRZESZKADZAŁA, a w tym nie przeszkadza Smile

Pozdro


Edit //

Skoro nawet CG - Vip Poleca to myślę, że to jednak jest coś innego, a nie naciąganie ludzi Smile

Polecał także Math Captchę, która nie zadziałała. Nie przesadzałbym z taką ufnością do wszystkich użytkowników - nawet tych co posiadają rangę VIP.


RE: Wybieranie kategorii, któremu obojętna jest wielkość liter - matrix9015 - 27-03-2011 12:17

(27-03-2011 12:02)BartuS napisał(a):  Skrypt na kategorie - owszem, ale tym skryptom wielkośc liter PRZESZKADZAŁA, a w tym nie przeszkadza Smile

Pozdro


Edit //

Skoro nawet CG - Vip Poleca to myślę, że to jednak jest coś innego, a nie naciąganie ludzi Smile

A chcesz aby udostępnić na tym forum, skrypt któremu nie przeszkadza wielkość liter i wtedy każdy będzie go miał? Jeśli nie to się już nie odzywaj, a ten temat to najlepiej zamknąć.