Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie dzialaja filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie dzialaja filmy (/Temat-Rozwiazane-Nie-dzialaja-filmy-3411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nie dzialaja filmy - Bolt - 19-03-2010 20:31

Kurde słuchać się nie da tych waszych bredni.. Może pomyślcie kiedyś zanim coś napiszecie Smile Po to, żeby usa nadrobiła trochę ptz kantują ponad połowę użytkowników (reszta świata)? Chyba jednak nie Smile


RE: Nie dzialaja filmy - MAIKEL1946 - 19-03-2010 20:53

Cierpliwości mi i tak nie zależy na tych filmach skoro Lockerz pojechało z podwyżka za nagrody Wink


RE: Nie dzialaja filmy - Zellus - 19-03-2010 21:23

A mi właśnie bardzo zalezy bo jak policzyłem to jak obejrzę wszystkie filmy to będę miał na PSP...

#edit
Może poszukamy sami przyczyny, jak komuś nie działa niech wypisze najważniejsze dane na temat kompa/neta??
Osobiście testowałem na 3 komputerach(XP,vista i 7) i na każdym na 3 przeglądarkach(IE,ff i opera). Kazdy z kompów był podpięty pod neostradę(przez liveboxa). Z czego 2 w woj. Łódzkie(1mb/s) a trzeci w Wrocławiu(2mb/s). Flash najnowszy marki Adobem zainstalowana java, brak proxy.


RE: Nie dzialaja filmy - Vesperus - 20-03-2010 10:34

Coś mi się wydaje że problem leży w NATcie może tym co mają otwarty działa a tym co zamknięty nie.

Ja mam zamknięty > NIE działa

Brat ma otwarty > DZIAŁA


RE: Nie dzialaja filmy - cezar_baron - 20-03-2010 11:03

do kolegi powyżej...

Co miałeś na myśli otwarty i zamknięty ??


RE: Nie dzialaja filmy - rumi - 20-03-2010 11:09

NAT to opcja dostępna w ustawieniach routera(wchodzisz przez przeglądarkę)
Sprawdziłem i u mnie NAT jest na enabled a filmiki i tak nie działają.


RE: Nie dzialaja filmy - Vesperus - 20-03-2010 11:14

kurde nie wiem co jest i niech to szybko naprawią


RE: Nie dzialaja filmy - Mlody666 - 20-03-2010 11:15

A u mnie nie da się NAT'a wyłączyć tak czy inaczejTongue

Odpisałem im na ta standardową wiadomość którą ktoś wkleił powyżej ale jeszcze mi nie odpisali. Chyba napiszę im jeszcze raz bo już mnie to wk...wia:@


RE: Nie dzialaja filmy - Magnus - 20-03-2010 11:35

odpiszą Ci ale to troche potrwa bądź cierpliwy Smile


RE: Nie dzialaja filmy - cezar_baron - 20-03-2010 11:40

heh, ja już wysłałem z 5 wiadomości...Smile
aha, też mam otwarte i nie idzie...lol