Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia (/Temat-SPRZEDAM-Skrypt-na-reCaptche-pod-nowe-zabezpieczenia-34101)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 26-03-2011 20:20

Witam.
Mam do sprzedania standardowy skrypt na reCaptche, który:
- omija wypełnienie reCaptchy przy logowaniu (bo jej nie ma)
- loguje po wcześniej ustalonym czasie (opcjonalnie), nie działa na symulatorze FreeCandy i LRC
- wybiera kategorie, nie patrzy na wielkość liter
- oczywiście nie ma błędu, że ciągle wpisuje się pierwsza captcha Smile
- cofa do poprzedniej strony w razie 'errorPage'
Cena 4.00$ (w systemie PayPal).

Mail: [email protected]
Kontakt GG: 5509040

Skrypt jest kompatybilny z LRC (nie wiem czy ER, ale jeśli stary był, ten też jest Tongue).

Pozdrawiam.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Lubelak - 26-03-2011 20:44

Przecież "stary" skrypt normalnie działał
Skrypt jest twój ?


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Driver - 26-03-2011 20:50

daj do recenzji najpierw - moge zrecenzowac , bo to moze byc nie twój skrypt , a ten inny mam dzialajacy wiec sie nie bój Tongue


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Avaso - 26-03-2011 20:51

@Lubelak
stary już nie działa, wpisuje ciągle tą samą captche


@top
jest możliwość pokazania przez TeamViewera?


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 26-03-2011 20:52

Wszyscy skarżą się, iż zawsze wstukuje tylko pierwszą captche, więc nie działał normalnie.
Czy skrypt jest mój? Hmm, powiem tak. Napisać taki skrypt umiem (zaufanej osobie mogę normalnie pokazać kod ;p), ale tylko na jedną captche. W sprzedawanym tutaj skrypcie tylko ułożyłem ładnie kod, usunąłem niepotrzebne rzeczy i dodałem jakąś drobnostkę od siebie (nie jest mój, nie wiem kogo jest, ale kiedyś ktoś z lcp dawał to za free, ale nie wiedziałem co należy zrobić, aby działał).

TeamViewer? Za bardzo nie chce mi się tego ściągać, mogę dać komuś z wysoką rangą do oceny (za free, a co, zaufam ;] ).

Pozdrawiam.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Driver - 26-03-2011 20:53

to jak chcesz to mozesz dac tylko na jedna captche i Ci zrecenzuje bo napewno duzo osób kupi Smile

Pozdro


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Avaso - 26-03-2011 20:55

to jeśli nie chce Ci się sciągać, to daj komuś i czekamy na recenzje.


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - TheNumber348 - 26-03-2011 20:55

Driver, może zrobimy tak, dam ci kod na jedną kapcze + modyfikowany skrypcik (pewnie ten, który posiadasz) i pozostanie Ci napisanie, iż wszystko pięknie chodzi, wchodzisz w to? ;]


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Driver - 26-03-2011 20:56

pisz na gg ( w profilu masz)


RE: [SPRZEDAM] Skrypt na reCaptche pod nowe zabezpieczenia - Aiiixo - 26-03-2011 21:01

Okej, zadziała na symulatorze, jaka pewnosc ze zadziała na restocku?