Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Laptopem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z Laptopem. (/Temat-Problem-z-Laptopem-34088)

Strony: 1 2


Problem z Laptopem. - Torresinio - 26-03-2011 15:36

Witam posiadam od jakiegoś roku.. Laptopa Asusa K50AF:
http://www.proline.pl/pic/asus-k50af-sx010_0.jpg
I mam problem.. od dłuższego Czasu.. jakiegoś miesiąca gdy właczam.. Laptopa przez pierwsze 20-40 minut laptop bardzo się zacina.. dzwięk bardzo się zacina.. ogólnie jakby złapał zawieche.. i praktycznie nie da się na nim pracować przez pierwsze 30 minut potem laptop dochodzi do Siebie.
Próbowałem różnych sposóbów.. żeby unikąć tego.. Czyściem Cclearem.. usuwałem zbędne pliki z komputera.. posiadam dobrego AntyWirusa ESETA.. I zawszę wyskakiwał mi komunikat o wirusie.. a było to max 2 razy.. i zawszę go usuwałem.. Więc nie wiem co leży na rzeczy .. Laptopie.. Nie chcę robić Formata.. ponieważ nie mam orginalnego Windowsa na płycie.. i mam za dużo plików załatwionych żeby znowu się z nimi męczyć.. Może Macie jakieś sposoby na to jakieś rady? Bardzo proszę o pomoc.


RE: Problem z Laptopem. - Maroni7 - 26-03-2011 15:38

kup nowego Wink najlepszego rozwiązanie ;]


RE: Problem z Laptopem. - Lubelak - 26-03-2011 15:39

posiadam dobrego AntyWirusa ESETA.. Rozwaliłeś mnie tym
Format zawsze pomaga ,inaczej nic nie zrobisz
Masz gwarancję?


RE: Problem z Laptopem. - DJAd1 - 26-03-2011 15:41

Kolego !! Pierwsze pytanie czy coś instalowałeś przed tymi ścinami? Jak tak to przywracanie systemu ( Start -> Wszystkie Programy -> Narzędzia Systemowe -> Przywracanie Systemu i przywróć ostatnia działającą datę jak pamiętasz ) a jak nie to wyłącz zbędne programy przy starcie , na bank masz coś włączone , może defragmentacje przy starcie Smile?

Start -> Uruchom -> msconfig-> Uruchamianie->wyłącz wszystko co zbędne ( np. AQQ , GG , Skype i takie tam)


RE: Problem z Laptopem. - Torresinio - 26-03-2011 15:42

Tak mam gwarancje.. i zastanawiam się czy iść z tym do sklepu.


RE: Problem z Laptopem. - Lubelak - 26-03-2011 15:43

<facepalm> to po co zakładasz taki temat jak masz gwarancje
Leć do sklepu


RE: Problem z Laptopem. - Coristo - 26-03-2011 15:43

Załatw sobie winde i formacik....


RE: Problem z Laptopem. - Torresinio - 26-03-2011 15:44

Bo może jest jakiś spobób? że mógłbym zrobić to sam....


RE: Problem z Laptopem. - DJAd1 - 26-03-2011 15:45

(26-03-2011 15:41)DJAd1 napisał(a):  Kolego !! Pierwsze pytanie czy coś instalowałeś przed tymi ścinami? Jak tak to przywracanie systemu ( Start -> Wszystkie Programy -> Narzędzia Systemowe -> Przywracanie Systemu i przywróć ostatnia działającą datę jak pamiętasz ) a jak nie to wyłącz zbędne programy przy starcie , na bank masz coś włączone , może defragmentacje przy starcie Smile?

Start -> Uruchom -> msconfig-> Uruchamianie->wyłącz wszystko co zbędne ( np. AQQ , GG , Skype i takie tam)

Czytaj to co ci napisałem


RE: Problem z Laptopem. - Coristo - 26-03-2011 15:45

(26-03-2011 15:44)Torresinio napisał(a):  Bo może jest jakiś spobób? że mógłbym zrobić to sam....

Czytaj UP....