Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. (/Temat-Problem-ze-sluchawkami-mikrofonem-34077)



Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Dominator - 26-03-2011 14:33

Mam taki problem otóż mam słuchawki razem z mikrofonem lecz mikrofon nie działa, jak coś mówię to nic nie słychać. W tym miejscu jest kawałek naderwane ale wszystkie kabelki są razem.

[Obrazek: productframeout.png]

Co zrobić ? Nie chcę samych słuchawek + oddzielny mikrofon. A kasy nie mam zamiaru wydawać na te słuchawki bo są nowe.


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - adrick1197 - 26-03-2011 14:46

mam ten sam problem sluchawki z auto-ruch Smile


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Dominator - 26-03-2011 14:47

Ja z komputronika Lol


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Nutric - 26-03-2011 14:51

Dominator zhakierowali Ci mikroBig Grin Ale yyyy może njpierw je podłącz?


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Morfit - 26-03-2011 17:44

@Nutric, myślisz że Domi to taki idiota, że nie podłączył słuchawek ? -.-
@Domi : Próbowałeś do innego komputera podłączyć ? Jeśli na innym nie zadziała to będzie trzeba kupić nowe


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - Daminn - 27-03-2011 14:23

Jak nie działa to znaczy, że zepsute. Mam nadzieje że pomogłem.


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - znikajacypunkt - 27-03-2011 20:17

Masz gwarancję, reklamuj! 3 lata temu kupiłem słuchawki douszne Creativa, po 1,5roku naderwał się kabelek od lewej słuchawki i nie działała, zgłosiłem i dostałem nowe! Smile


RE: Problem ze słuchawkami/mikrofonem. - MotorniczyTramwaju - 27-03-2011 20:30

Dokładnie, jeśli masz gwarancję to czym prędzej wymieniaj. Ja też miałem ze swoimi problem, napisałem formularz i kilkanaście dni później dostałem nowszy model ;d Najpierw jeśli masz taką możliwość sprawdź je na innym komputerze, być może jest to kwestia konfiguracji.