Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) (/Temat-marketagen-Czyli-jak-zarobic-klika-dolcow-dziennie-34043)

Strony: 1 2 3 4


marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 26-03-2011 00:09

Ostatnio znalazłem ciekawą stronę marketagen, która oferuje pieniądze za wypełnianie ankiet. Minimalny próg wypłaty to 2 $ ( 200 pkt ) , za początkową ankietę, która pojawia się zaraz po rejestracji można otrzymać 150 pkt. Dodatkowo co kilka dni na e-mail przychodzą nowe ankiety o podobnych stawkach Wink Wypłaty m.in na paypal i moneybokers w ciągu 24 h od zlecenia wypłaty.
Co ciekawe za refa, który wypełni ankietę , otrzymaną drogą e-mailową dostajemy 100 pkt ( 1 $ ) Smile
Czyli jak to mówią dla chcącego nic trudnego .

Tych, którzy sądzą , że to scam informuje, że są dowody wypłat Wink

Rejestracja : http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=309593

UWAGA ! Jeśli ktoś zarejestruje się z mojego reflinka i wypełni 2 ankiety ( startową + drugą dodatkową ) Dostanie ode mnie 1 zł na paypal


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Anonimowy009 - 26-03-2011 09:43

Zarejestrowałem się ;P Zobaczymy co z tego będzie, widziałem w necie kilka dowodów wypłaty.


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - dawid327 - 26-03-2011 09:52

zarejestrowałem się , ale mam jedno pytanie dlaczego podczas rejestracji nie ma polski??


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - PiteroO312 - 26-03-2011 09:56

Ja tak samo się zarejestrowałęm Smile


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 26-03-2011 10:11

Podczas rejestracji nie ma naszego kraju, ponieważ zawsze gdy jest jakaś fajniejsza akcja... nas ona nie obowiązuje... ;/
Lecz nie ma problemu wystarczy podać narodowość naszych sąsiadów np Czech lub Słowacji Wink Dane oczywiście można zmyślić, przy wypłacie i tak nikt tego nie sprawdza Wink


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Anonimowy009 - 26-03-2011 10:22

A Ty już zleciłeś wypłatę ?


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Scoobyx - 26-03-2011 10:37

A te ankiety tylko na emaila przychodzą?


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 26-03-2011 15:49

Ja osobiście wypłaty jeszcze nie zleciłem, ale moi znajomi owszem Wink Więc serwis w 100 % wypłacalny

Up
Tak ankiety przychodzą na e-maila, a czas przyjścia ankiety zależy od danych i zainteresowań, które podaliście przy rejestracji .

Na pewno każdy otrzyma ankietę dzięki, której będzie mógł wypłacić pieniądze na paypal Wink

Trzeba tylko cierpliwie poczekać ;p

Zapraszam do rejestracji Wink


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Anonimowy009 - 26-03-2011 15:56

Ile masz już refów pawelok ? ;]


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 26-03-2011 17:06

UWAGA ! Jeśli ktoś zarejestruje się z mojego reflinka i wypełni 2 ankiety ( startową + drugą dodatkową ) Dostanie ode mnie 1 zł na paypal Wink